سرتیپ حیدری: ارتقای توان دفاعی مهمترین مولفه در نیروهای مسلح است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتقای آمادگی رزمی و افزایش توان دفاعی، مهمترین مولفه در سطح نیروهای نظامی است که باید بیشترین دغدغه ما در این حوزه باشد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ کیومرث حیدری روز چهارشنبه در سومین دوره جشنواره مالک اشتر اداره عقیدتی سیاسی این نیرو و در جمع نفرات برتر حوزه اشراف اظهارداشت: نگاه نیروی زمینی ارتش به اشراف، همانند نگاه به فروع دین است و مهمترین دلیل این امر آن است که ما در نظام الهی و ولایی زندگی می‌کنیم و با دیگر نظام‌های موجود در دنیا تفاوت اساسی داریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: نیروی زمینی ارتش بر سه اصل ولایت‌مداری، عدالت‌محوری و شایسته‌سالاری استوار است و تمام برنامه‌هایی که در این نیرو انجام می‌شود باید برابر با این سه اصل باشد.

حیدری عنوان کرد: در نیروی زمینی ارتش ۲۸ طرح را با نام مبارک «لبیک یا امام خامنه‌ای عزیز» ترسیم کرده‌ایم که تمام برنامه نزاجا اعم از ارتقای آمادگی رزمی، فرهنگی، معیشتی، علمی و ... در این طرح‌ها لحاظ شده است. طرح‌های لبیک «یا امام خامنه‌ای عزیز» شناسنامه نیروی زمینی ارتش محسوب می‌شوند، نحوی اجرای این طرح‌ها ملاک ارزیابی کارکنان و فرماندهان در حوزه اشراف است.

وی با اشاره به اینکه «اشراف»  از مطالبات فرماندهی معظم کل قواست، افزود: تمام برنامه‌ها باید با جدیت و پشتکار انجام شود چرا که اگر کم‌کاری صورت گیرد به اهداف مهم سازمانی نخواهیم رسید و در این راستا، ارتقای آمادگی رزمی و افزایش توان دفاعی، مهمترین مولفه در سطح نیروهای نظامی است که باید بیشترین دغدغه ما در این حوزه باشد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، به افزایش روحیه خدمتی کارکنان و تامین معیشت خانواده‌ها پرداخت و خاطرنشان کرد: مهمترین اولویت در نیروی زمینی، کارکنان و خانواده‌های آنها هستند، برای افزایش روحیه خدمتی کارکنان و خانواده‌های آنها برنامه‌های بسیار مطلوبی در نزاجا انجام شده است.

حیدری عنوان کرد: در حال حاضر در حوزه تامین مسکن سازمانی و شخصی در حدود ۲۳ هزار واحد منازل سازمانی در سراسر کشور در حال ساخت و احداث است که تاکنون در شهرهای مشهد، ارومیه، کرمان، کرمانشاه  و... و. این منازل نحویل کارکنان غیور نیروی زمینی ارتش شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =