رئیس پلیس راهور پایتخت: حفظ جان عزاداران حسینی خط قرمز پلیس است

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: خط قرمز پلیس راهور حفظ جان عزادارن حسینی است و پلیس برای تسهیل در تردد و حفظ سلامتی این عزیزان در شب‌های معزز عزای سرور و سالار شهدا تمهیدات ویژه دارد.

به گزارش ایرنا به نقل از اعلام پلیس راهور پایتخت، سردار محمدحسین حمیدی روز چهارشنبه افزود: بی‌تردید سلامت جان همشهریان تهرانی و عزاداران حسینی( ع) خط قرمز پلیس و مرکز توجه و تمرکز ما در این شب‌ها خواهد بود.

وی ادامه داد: برای حفظ جان و سلامت عزیزان عزادار، همکاران من با تمهیدات طراحی شده از قبل، آماده ایجاد بستر مناسب جهت تردد آرام و روان در شب‌های محرم هستند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه رانندگان  وسایل نقلیه از توقف و پارک خودروهای خود در محل‌های ممنوع و به خصوص معابر  اطراف هیات و تکایا خودداری کنند، اظهار داشت: بدیهی است با توجه به علاقه و تعصب قلبی مردم ما به سالار شهیدان شرایط خاصی را در رفت و آمدهای شهری شاهد خواهیم بود لذا همکاران من هرشب تا پایان مراسم ضمن راهنمایی و تسهیل تردد خودروها با اعمال قانون و توجه ویژه در پاکسازی معابر اقدام خواهند کرد.

سردار حمیدی در پایان، با توجه به استفاده از لباس‌های مشکی و تیره در این شب‌ها و شرکت در مراسم عزاداری و تردد در معابر که با پایین بودن سطح دید رانندگان همراه است از عابران پیاده خواست که از محل‌های مجاز تردد عابر پیاده عبور کرده و با دقت و توجه بیش‌تری رانندگان را از حضور خود در سطح معابر مطلع سازند تا شاهد هیچ حادثه‌ای در سطح شهر نباشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =