سرمربی سایپا: فوتبال، مرگ و زندگی نیست

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه اعتقاد دارم فوتبال مرگ و زندگی نیست، گفت: رسانه‌ها کل هزینه تیم ما اعم از بازیکن و کادر فنی را بررسی کرده و ببینند با این تیم جوان، چه کار بزرگی انجام داده‌ایم.

«ابراهیم صادقی» در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: با آمادگی کامل به میدان می رویم. در این روزها بازیکنان را از لحاظ روحی و ذهنی ریکاوری کردیم و یقین دارم می توانیم روند خوب اخیر خود را حفظ کنیم. با تیم جوان خودمان با قدرت بازی می کنیم. این نفرات انگیزه زیادی دارند تا خودشان را برای فوتبال ایران اثبات کنند.

وی در خصوص تفاوت تیمش نسبت به نیم فصل اول، توضیح داد: ۱۷ بازیکن از سایپا جدا شدند که اکنون در تیم‌های بالای جدول بازی می‌کنند. ما نفرات جوانی آوردیم که در لیگ برتر بازی نکرده بودند. ۱۰ بازیکن ۱۹ سال برای ما در این فصل به میدان رفتند و نیاز به زمان داشتیم. در نیم فصل دوم روند خوبی داشته‌ایم و قطعا این بازیکنان در سال آینده خیلی بهتر از این می‌توانند بازی کنند. بعد از کرونا باخت نداشتیم و برای آینده بسیار امیدوار هستیم.

سرمربی سایپا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دیدار تیمش با پرسپولیس حکم مرگ و زندگی را دارد، گفت: فوتبال مرگ و زندگی نیست و مسائل خیلی مهمتری وجود دارد. پرسپولیس همیشه بزرگ است و می دانیم که بازی کردن مقابل چنین تیم‌هایی سخت است. حریف ما چهار سال متوالی قهرمان شده و نیازی به تعریف من ندارد.

وی با بیان اینکه روزبه شاه علی‌دوست تنها غایب تیمش در بازی با پرسپولیس خواهد بود، ادامه داد: دیگر نفرات را در اختیار داریم و مشکلی وجود نخواهد داشت. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و همه بازی‌ها در روز آخر، سخت است. تیمی که تمرکز داشته باشد به موفقیت می رسد و می خواهیم تا آخرین لحظه تلاش کنیم. شاید به عنوان مربی جوان برای اولین سال مربیگری خودم ریسک بزرگی کردم، اما اعتقاد داشتم باید در سایپا جوانگرایی رخ دهد و سال‌های آینده مشخص می شود چه اقدام ارزشمندی انجام دهیم.

صادقی گفت: در فوتبالی که رقم قراردادها کم کم مشخص می شود، یک تیم جوان و کم هزینه بازی‌های خوبی به نمایش می‌گذارد که ارزشمند است. ای کاش رسانه‌ها بررسی کنند که هزینه کل تیم سایپا چقدر بوده و آن‌را با یک بازیکن تیم‌هیا بزرگ مقایسه کنند.

سایپا از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه فردا (پنجشنبه) در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران به مصاف پرسپولیس قهرمان مسابقات می‌رود.

شاگردان صادقی اکنون ۲۹ امتیاز اندوخته داشته و خطر سقوط را به شدت احساس می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =