معاون وزیر ورزش: تسهیلات بیشتری در اختیار تیراندازان قرار می‌دهیم

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش زنان ورزارت ورزش و جوانان گفت: با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان‌ها، تسهیلات بیشتری در اختیار تیم ملی تیراندازی قرار می دهیم.

به گزارش ایرنا؛ «مهین فرهادی زاد» روز چهارشنبه در بازدید از فدراسیون تیراندازی این اظهارات را بیان کرد و افزود: تیراندازان ایران با کسب ۶ سهمیه المپیک ۲۰۲۰ شایستگی خود را ثابت کرده‌اند به همین منظور با همکاری ادارات کل ورزش و جوانان استانها شرایطی را فراهم خواهیم کرد تا ورزشکاران این رشته با آرامش بیشتر تمرین کنند.

وی گفت: خرسندم که سرمربی تیم ملی یک بانوی توانمند و قهرمان است. مواردی توسط کادر فنی و ورزشکاران اشاره شد که با حمایت مسوولان ورزش کشور کمک خواهیم کرد تا این رشته ملی و مذهبی آرامش بیشتری داشته باشد.

معاون وزیر ورزش ادامه داد: کسب حتی یک سهمیه المپیک کار بسیار ارزشمند و دشواری است و خوشبختانه دختران تیرانداز ایران با چهار سهمیه المپیک یک رکوردشکنی تاریخی انجام داده‌اند. امیدواریم با همکاری بیشتر ادارات کل استانها تسهیلات خوبی را در اختیار ملی‌پوشان این رشته قرار خواهیم داد تا به امید خدا تیراندازی در المپیک هم موفق ظاهر شود.

کاروان ایران تاکنون ۵۲ سهمیه المپیک در ۱۱ رشته برای حضور در المپیک توکیو کسب کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =