قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ‌مانند ترکمن چای است

تهران - ایرنا - رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: قرارداد فدراسیون فوتبال با سرمربی سابق تیم ملی ایران، ‌مانند قرارداد ترکمنچای است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن درویشیان روز چهارشنبه در حاشیه رونمایی از سامانه گزارشگران فساد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود افراد دخیل در انعقاد قرارداد با مارک ویلموتس لیست اموالشان را برای توقیف یا مصادره اعلام کرده‌اند، گفت: ما چنین درخواستی نداشته‌ایم. در قرارداد مزبور اشکالات قابل توجهی وجود دارد که گزارش مرتبط با آن آماده شده و به زودی منعکس می‌شود.

درویشیان افزود: پول سرمربی را هم نداشتند و از جای دیگر قرض کردند و این چه کاری است که این میزان قرار داد و با این شکل و بدون رعایت تشریفات قانونی، ‌انجام شده است؛ همه این موارد بررسی شده گزارشات آماده است و سازمان بازرسی به زودی این گزارش را منعکس خواهد کرد.  

رئیس سازمان بازرسی کل کشور درباره سامانه گزارشگران فساد اظهارداشت: مطابق تمهیدات اندیشیده شده، سازمان بازرسی کل کشور از تمام ظرفیت‌های قانونی موجود برای حمایت از گزارشگران فساد بهره خواهد گرفت و چنانچه محرز شود دستگاهی به سبب گزارش فساد برای فرد گزارشگر مشکلی ایجاد کرده است، سازمان بازرسی در راستای حمایت از فرد گزارشگر اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: امروز فاز نخست سامانه گزارشگری فساد سازمان بازرسی رونمایی شد و فازهای بعدی آن ارتقاء می‌یابد.

درویشیان گفت: این سامانه مخصوص سازمان بازرسی کل کشور است و در قوه قضاییه حسب دستور رییس دستگاه قضا، طراحی ایجاد سامانه‌ای جامع که مربوط به همه بخش‌های قوه باشد در دست انجام است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =