۳۰ تا۴۰ کانون منشاء بوی نامطبوع تهران است

تهران-ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: با توجه به وجود ۳۰ تا ۴۰ کانون که می‌توانند منشاء بوی نامطبوع باشند، تقلیل این موضوع به فعالیت های آرادکوه به هیچ عنوان منطقی نیست.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا بر اساس اعلام سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، صدرالدین علیپور در تشریح بازدید مقامات قضایی از مجتمع آرادکوه گفت: موضوع آرادکوه همواره به عنوان یکی از موضوعات مورد مناقشه و بحث در حوزه محیط زیست و از جمله دلایل آلودگی های موجود در شهرری مطرح می‌شود و در این مورد بحث های زیادی در گرفته‌است.

وی ادامه داد: بازدیدکنندگان با روند کار در آرادکوه، حجم گسترده مسئولیت ها و ساماندهی شبانه روزی پسماندهای عادی و پزشکی آن هم در شرایط شیوع ویروس کرونا آشنا شدند و به گفته خودشان اقدامات صورت گرفته بسیار فراتر از تصورات آن‌ها بود که نسبت به گذشته پیشرفت قابل قبولی داشته‌است. 

علیپور با تاکید بر اینکه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران نیز در این جلسه نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را درباره مجتمع آرادکوه مطرح کرد، گفت: قرار شد تا پس از این، با برگزاری جلسات مختلف و طرح نظرات، برای بهبود فرایندهای موجود با یکدیگر همکاری کنیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران تصریح کرد: نتیجه ای که از بازدید موثر مقامات قضایی و محیط زیستی حاصل شد، این بود که با کاهش حداقلی دفن و افزایش ظرفیت زباله سوزها و سایت کمپوست بتوانیم عملکرد موجود را ارتقا دهیم.

محمدجواد حشمتی رئیس کل دادگستری استان تهران و سعید محمودی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران به همراه رسول جعفری رئیس دادگستری شهرستان ری، غلامرضا نوفرستی دادستان شهرری، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، امیرحسین شمسی مدیرکل حقوقی شهرداری تهران و صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از مجتمع پردازش و دفع آرادکوه بازدید کردند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =