لایروبی اسکله بندرکیاشهر ضروری است

رشت-ایرنا-شهردار بندرکیاشهر باتاکید بر ضرورت لایروبی اسکله این شهر خواستار همکاری و مساعدت متولیان امر شد.

عبدالرضا سلیمانی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا ، با اشاره به افتتاح این اسکله در سال ۷۲ افزود: عدم لایروبی  اسکله بندرکیاشهر طی سال های گذشته موجب انباشته شدن ماسه و مسدود  شدن دهانه ورودی آن شده است.

وی خاطرنشان کرد: بسته شدن دهانه اسکله بندرکیاشهر ضمن آنکه مشکلاتی را برای ماموریت ها و گشت های مرزبانی این منطقه ایجاد کرده ، فعالیت قایق های صیادی را نیز در فصل صید با مشکل روبرو کرده است.

شهردار بندر کیاشهر اظهار داشت : لایروبی این اسکله هم اکنون یکی از خواسته های اصلی  نیروهای مرزبانی و صیادان این منطقه است.

وی یاداور شد: در حال حاضر  مقدمات دریافت مجوز برداشت ماسه در ورودی این اسکله طبق درخواست مرزبانی در حال انجام است و بازدیدهایی نیز از سوی مسئولین امر در این خصوص صورت گرفته است.

وی افزود: در صورت دریافت مجوز برداشت ماسه در ورودی این اسکله ، شهرداری بندرکیاشهر با انجام هزینه آماده لایروبی این اسکله است ، ضمن آنکه انجام این عملیات با نظارت دستگاه های نظارتی صورت خواهد گرفت.

سلیمانی تصریح  کرد : کلیه درآمدهای حاصل از برداشت ماسه در این اسکله صرف اجرای امور عمرانی و پروژه های در دست اقدام  شهرداری بندرکیاشهر خواهد شد.

بخش بندرکیاشهر از توابع شهرستان آستانه اشرفیه با داشتن ۳۲ روستا و حدود ۳۵ هزار نفر جمعیت دارای ۳۷ کیلومتر نوار ساحلی بوده و در شرق استان گیلان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =