فرمانده بسیج مهریز: رسانه‌ها توطئه تحریف دشمن را خنثی کنند

یزد- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز گفت: رسانه‌های گروهی و شبکه‌های اجتماعی با تولید و انتشار اخبار صحیح، به موقع و مفید همراه با روشنگری و بصیرت‌افزایی، توطئه تحریف دشمنان را خنثی کنند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی فاتحی روز چهارشنبه در نشست هم‌اندیشی خبرنگاران بسیجی شهرستان با اشاره به اینکه حربه تحریف از تحریم خطرناک‌تر است افزود:  انعکاس اخبار و گزارش خدمات انقلاب اسلامی به مردم جزو اساسی‌ترین ماموریت خبرنگاران است که اگر درست انجام گیرد موجب شکست توطئه فرهنگی و اقتصادی استکبار است.

وی با بیان اینکه هدف دشمنان، جلوگیری از انعکاس اخبار و بیان عملکرد دقیق خدمات نظام و انقلاب اسلامی است اظهار کرد: اطلاع‌رسانی و تبیین خدمات در ابعاد مختلف با آمار دقیق در بخش‌های مختلف موجب شکست جنگ رسانه‌ای استکبارجهانی است.

این مسوول اظهار کرد: اگر مردم در جریان امور و فعالیت‌های کشور و نظام اسلامی قرار گیرند روح امید روز به روز بیشتر در جامعه و بین مردم گسترش می‌یابد و اهداف رسانه‌های بیگانه علیه  انقلاب نقش بر آب می‌شود.

فاتحی به اهمیت وجود یک رسانه فراگیر در شهرستان به عنوان یک ضرورت اشاره و بیان کرد: باید با همکاری خبرنگاران و پیگیری رسانه‌های گروهی نسبت به ایجاد یک پایگاه خبری فراگیر و جذاب در منطقه اقدام شود.

به گفته وی، هدف دشمنان در جنگ روانی و رسانه‌ای فقط دمیدن روح ناامیدی در جامعه و جوانان است و فقط اخبار منفی به دور از واقعیات را رسانه‌ای می‌کنند بنابراین همه باید با بصیرت و هوشیای برای شکست توطئه آنها اقدام کنند.

مهریز ۱۰ خبرنگار فعال و ۲۰ هزار بسیجی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =