استاندار البرز از آزادگان شاغل در دستگاه های اجرایی تجلیل کرد

کرج - ایرنا - استاندار البرز به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، با جمعی از آزادگان شاغل در دستگاه های اجرایی استان دیدار و از آنان تجلیل کرد.

در مراسمی به مناسبت ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی عزیزاله شهبازی استاندار البرز با سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و جمعی از آزادگان شاغل در دستگاه های اجرایی استان دیدار و از آزادگان تجلیل کرد.

استاندار البرز در این دیدار ضمن تبریک این ایام به خاطرات و دغدغه های آنها گوش سپرد و افزود: زمانی که ارتش ایران بیمار بود و چند دسته گی در آن بچشم می خورد، رژیم بعث که تا بن دندان مسلح بود، حمله ای ناجوانمردانه را ترتیب داد.

عزیز اله شهبازی اظهار داشت: رزمندگان اسلام تلاش کردند که حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی به دست متجاوزان نماند و در این راه عده ای شهد شیرین شهادت را نوشیدند و برخی به مقام والای جانبازی رسیدند و تعدادی نیز در دست مستکبران اسیر شدند.

شهبازی گفت: جوانان متدین، انقلابی و ولایتمدار پای نظام ایستادند و اکنون نیز در دهه پنجم انقلاب برخلاف کشورهای منطقه که دچار تنش و ناآرامی شدند، جمهوری اسلامی ایران همچنان جزیره ثبات و آرامش است.

وی افزود: در جنوب کشور زندگی می کردیم و از نزدیک شاهد جانفشانی های ایثارگران برای دفاع از کیان کشور بودیم.

استاندار البرز اضافه کرد: آزادگان سرفراز، رنج های بسیاری را متحمل شدند ولی زیر بار حرف زور و ظلم نرفتند و بسیار سربلند و پیروز به میهن بازگشتند و البته بسیاری از آنها به دلیل مشقت های فراوان به شهادت رسیدند.

استان البرز دارای ۹۰۰ آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس است که در این سال ها ۱۱ نفر از آنان شربت شهادت نوشیده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =