باشگاه نفت مسجدسلیمان: برای پرداخت مطالبات بازیکنان تلاش می‌کنیم

اهواز - ایرنا - مدیریت باشگاه نفت مسجدسلیمان تلاش می کند مطالبات بازیکنان و کادر فنی تیم قبل از هفته پایانی مسابقات لیگ برتر، پرداخت شود.

به گزارش ایرنا بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان روز گذشته به دلیل پرداخت نشدن مطالباتشان در تمرین این تیم شرکت نکردند. قرار بود چک‌های مربوط به ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان ۲۸ مردادماه نقد شود اما این امر محقق نشد که اعتراض بازیکنان تیم را به همراه داشت.

مهران حسنوند مدیر رسانه ای تیم چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: می دانیم که بازیکنان و کادر فنی چندین ماه دریافتی نداشتند و ما هم از این بابت ناراحت هستیم. مدیریت باشگاه از طریق استانداری پیگیر حل این مشکل است و تمام تلاش خود را انجام می دهد تا قبل از پایان لیگ حق و حقوق بازیکنان و کادر فنی پرداخت شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان امروز در تمرینات تیم حاضر می شوند گفت: آقای تارتار با بازیکنان در این خصوص صحبت کرده اما نمی دانیم که در تمرین امروز حاضر می شوند. انتظار داریم که مسئولان در این موضوع ورود پیدا کنند و مشکل نماینده استان را برطرف کنند.

حسنوند عنوان کرد: ما در این فصل بهترین نتایج دوران حضورمان در لیگ برتر را گرفته و برای اولین بار در تاریخ جام حذفی به نیمه‌نهایی صعود کرده ایم و حتی شانس صعود به دیدار نهایی را داریم لذا درست نیست که این تیم به حال خود رها شود. 

به گزارش ایرنا تیم نفت مسجدسلیمان در هفته پایانی لیگ روز پنجشنبه ۳۰ مردادماه به مصاف پارس جنوبی جم می رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =