دبیرکل کمیته ملی المپیک: باید در قرارداد با مربیان خارجی شفاف‌سازی شود

تهران- ایرنا- دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: چنانچه در بحث قرارداد با سرمربیان خارجی فوتبال شفاف سازی شود، مردم و مسوولان ورزش کشور از مفاد آن مطلع خواهند شد و  به هر صورت ابهامات و ایرادات برطرف می‌شود.  

کیکاووس سعیدی روز چهارشنبه در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون ورزش‌های همگانی، اظهار داشت: بودجه فدراسیون ورزش‌های همگانی بالای ۲۰۰ میلیون تومان است و تلاش خوبی را همکاران ما در فدراسیون انجام می‌دهند. تعامل و هم افزایی خوبی در این حوزه صورت می‌گیرد.

وی افزود: کمیته ملی المپیک هم در این راستا در کنار برنامه‌های فدراسیون خواهد بود تا بتوانیم همه اقشار را در رده‌های مختلف سنی جذب و فضایی ایجاد کنیم تا نشاط و تحرک اجتماعی بیشتری داشته باشیم.

دبیر کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که بودجه کمیته ملی المپیک چقدر است و اگر به شما ۱۷۷ میلیارد تومان  اضافه معادل پول قرارداد مارک ویلموتس می‌دادند چیکار می‌کردید؟ گفت: بودجه کمیته المپیک ۱۲۰ میلیارد تومان در سال ۹۹ است. شفافیت روال خوبی است که باید در فدراسیون‌ها و حوزه‌های ورزشی انجام شود که کمیته ملی المپیک در تحقق موضوع شفافیت تمام اطلاعات مالی خود را اعم از پرداختی‌ها به فدراسیون‌ها و قراردادهایی که منعقد می‌کند در سایت رسمی کمیته درج می‌کند.

وی اضافه کرد: اگر چنانچه در بحث قرارداد با سرمربیان خارجی فوتبال اطلاع رسانی شود، مردم و مسوولان ورزش کشور مطلع خواهند شد و  به هر صورت ابهامات و ایرادات برطرف می‌شود و این فضایی که الان وجود دارد ایجاد نخواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =