۲۹ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۸
کد خبرنگار: 3056
کد خبر: 83914478
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

ریوالدو: «مسی» بارسا را بدون هزینه ترک نمی‌کند

تهران- ایرنا- ستاره اسبق تیم فوتبال بارسلونا معتقد است که «لیونل مسی» به صورت آزاد و بدون پرداخت هزینه به تیمی دیگر نمی‌رود.

به گزارش ایرنا و به نقل از سایت اسپرت کاتالان، «ریوالدو» ستاره اسبق تیم فوتبال بارسلونا در مورد شایعات مطرح‌شده در مورد جدایی مسی، گفت: اینکه خیلی از مسائل بعد از باخت در ذهن و فکر بازیکنان شکل می‌گیرد، طبیعی است. شاید مسی به رفتن فکر کرده باشد اما این تصمیم هنوز به صورت قطعی گرفته نشده است. این شایعات به طور قطع باشگاه را بی‌ثبات می‌کند.

وی ادامه داد: به طور قطع لئو از نتیجه‌هایی که در این فصل بدست آمد، ناراحت و عصبانی است اما او همیشه فوتبال خود را مدیون بارسا می‌داند. مسی در شهر بارسلون بزرگ شده و در حال حاضر نیز زندگی او در این شهر در جریان است و قطعا بعد از اتمام فوتبالش نیز برای زندگی در این شهر می‌ماند.

ستاره سال‌های نه چندان دور برزیل و بارسا افزود: فکر نمی‌کنم مسی در مورد تصمیمش با هیات‌مدیره باشگاه صحبت کرده باشد اما مطمئن هستم با شخصیتی که مسی دارد، او بدون اینکه سودی برای بارسا بدست نیاید، باشگاه را ترک نمی‌کند.

ریوالدو در مورد «رونالد کومان» سرمربی جدید تیم بارسلونا، گفت: من در دوران «لوییز فن‌خال» با او کار کردم و زمانی که او دستیار مربی شد به خوبی از او شناخت پیدا کردم.

وی ادامه داد: کومان جزو تاریخ بارسا است و شخصیت بسیار مثبت و خوبی دارد. او در زمانی که در کنار مربیان بزرگ کار می‌کرد درس‌های زیادی از آن‌ها آموخت. کومان در تیم ملی هلند نیز کار خود را به خوبی انجام داده و امیدوارم در بارسا نیز موفق باشد. او کارهای زیادی برای انجام دادن دارد و امیدوارم قراردادش سه یا چهار ساله باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha