فرماندار مهریز: دستاوردهای نظام در هفته دولت تبیین شود

یزد- ایرنا- فرماندار مهریز گفت: هفته دولت فرصت مغتنمی برای بیان دستاوردهای نظام و دولت است و مسوولان به نحو مناسب مردم را در جریان امور قرار می دهند.

به گزارش ایرنا، رضا زارع زاده مهریزی روز سه‌شنبه در آستانه هفته دولت در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به اینکه توسط دولت به رغم تحریم‌های ظالمانه دشمنان اقدام‌های خوبی انجام شده افزود: باید عملکرد دولت که خدمات نظام است با بهره‌گیری از رسانه‌ها و فضای مجازی منعکس شود.

وی ادامه داد: بیان خدمات دولت به یک شخص و یک گروه مربوط نیست و عملکرد نظام محسوب می‌شود بنابراین تحقق آن موجب امید و آرامش در بین مردم و جوانان و مایه ناامیدی دشمنان قسم خورد انقلاب اسلامی است .

این مسوول اظهار کرد: ترویج روحیه امید و بیان واقعیات کشور و نظام با وجود همه تهدیدها و تحریم‌هایی که دشمنان انجام می‌دهند در برهه کنونی امری مهم و ضروری است .

زارع زاده مهریزی گفت: هر فردی و گروهی در شرایط کنونی که مردم دارای برخی مشکلات هستند نسبت به ترویج روحیه ناامیدی اقدام کند در صف دشمن است و اصلا پذیرفته نیست.

وی به برگزاری کنکره چهار هزار شهید یزد در پایان امسال اشاره کرد و گفت: باید تمامی مردم و نهادها برای برگزاری باشکوه آن همکاری لازم را با مسوولان امر داشته باشند.

فرماندار مهریز خاطرنشان کرد: قبل از برگزاری کنکره باید یادواره ۳۱۳ شهید شهرستان برگزار شود که در این خصوص به همراهی مردم و برگزاری آن نیاز است .

زارع زاده مهریزی با بیان اینکه شهدا تمامی هستی خود را فدای دین و انقلاب کردند اظهار داشت: بزرگداشت شهدای انقلاب اسلامی یک وظیفه دینی است و همه باید همراهی کنند.

هفته دولت از دوم شهریورماه آغاز می‌شود.

مردم مهریز ۳۱۳ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌اند.

  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =