مجلس به قرارداد ویلموتس رسیدگی کند

تهران-ایرنا- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: قرارداد ویلموتس بسیاری از مردم را آشفته کرده، زیرا موضوع حدود ۱۷۰ میلیارد تومان پول در میان بوده و لازم است مجلس به این موضوع رسیدگی کند.  

علیرضا سلیمی نماینده محلات و عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز- یکشنبه- در جریان بررسی لایحه دو فوریتی افزایش سهم شرکت‌های دولتی در بورس و فرابورس ایران در تذکری گفت: در روزهای اخیر قرارداد ویلموتس بسیاری از مردم را آشفته کرده، زیرا موضوع حدود ۱۷۰ میلیارد تومان پول در میان بوده و لازم است مجلس به این موضوع رسیدگی کند.  

وی با بیان اینکه آیا ما یا بنا داریم اقتصاد بدون نفت داشته باشیم یا نه، افزود: با حلوا حلوا کردن دهان شیرین نخواهد شد و از طرفی شرکت‌هایی که در بورس عرضه می‌شوند دولتی هستند، اگر قرار است پیوسته معافیت‌های مالیاتی را به برخی موارد خاص گسترش دهیم، تجربه اقتصاد بدون نفت محقق نخواهد شد.

فدراسیون فوتبال روز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای محکومیت ۶.۲ میلیون یورویی این فدراسیون در پرونده مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال را تایید و تاکید کرد که قرار است در دادگاه عالی ورزش(CAS) نسبت به این حکم شکایت کند.
ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران پس از کسب نتایج ضعیف در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی قطر۲۰۲۲ از سمت خود برکنار شد.
محکومیت ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار یورویی فدراسیون فوتبال ایران برخی واکنش‌های مردم و مسوولان را در پی داشت و نهادهای نظارتی خواستار ورود به این پرونده و مجازات مسببان آن هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =