۲۹ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۷:۴۹
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83912823
۰ نفر

برچسب‌ها

تغییر در سه هیات ورزشی خوزستان

اهواز - ایرنا - معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان از تغییر در سه هیات ورزشی این استان خبر داد و گفت: امیدواریم با این تغییرات شاهد اتفاق خوبی در این هیات های ورزشی باشیم.

به گزارش ایرنا ابراهیم نصیری سه شنبه شب در حاشیه آغاز فعالیت رشته ورزشی پدل در خوزستان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اسکواش حدود یک قرن در خوزستان ریشه دارد و این رشته از خوزستان به تمام کشور راه پیدا کرد. بی شک رشته پدل بانوان نیز با توجه به طرفدارانی که دارد، در استان توسعه پیدا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه امیدوارم بتوانیم به زودی در رشته پدل اتفاقاتی خوبی را شاهد باشیم گفت: با توجه به اینکه این رشته نوپا است، انتظار قهرمانی نداریم ولی ورزشکاران ما چیزی برای مقام‌آوری در کشور کم ندارند.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان به راه اندازی رشته ورزشی شیرجه برای اولین بار در خوزستان اشاره کرد و گفت: با راه اندازی مجدد استخر آزادی اهواز که تنها استخر دارای عمق ۶ متر و دایو شیرجه است، تلاش می کنیم در چند روز آینده رشته شیرجه را در استان فعال کنیم. همچنین استخر بین‌المللی ملی حفاری که به زودی شروع به کار می کند، می‌تواند پایگاه مناسبی برای توسعه ورزش مفرح و جذاب شیرجه باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که در سال های اخیر شاهد فروش امتیاز تیم های استان و یا کناره گیری آنها از حضور در مسابقات کشوری هستیم گفت: برخی تیم‌ها که به صورت خصوصی اداره می‌شوند، وقتی توان مالی لازم برای حضور در مسابقات را ندارند، امتیاز خود را بعضا به مدت یک سال واگذار می‌کنند.

نصیری ادامه داد: به عنوان مثال تیم فوتبال ساحلی جهان‌نژادیان آبادان که تمام کارهای فروش امتیاز را انجام داده بود و حتی هیات فوتبال استان درصد مبلغ خود را گرفته بود و بعد نیز نامه‌ای به دست ما رسید که البته مخالفت کردیم اما در کل امیدواریم این شیوه کاری اصلاح شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =