۶۹ هزار میلیارد ریال اعتبار اشتغال به کمیته امداد امام خمینی(ره) اختصاص یافت

اراک - ایرنا - مدیر کل راهبری شغلی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: ۶۹ هزار میلیارد ریال اعتبار اشتغالزایی به این نهاد انقلابی اختصاص یافت که نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد رشد داشته است.

احمد خانی نوذری عصر سه‌شنبه در نشست هم اندیشی شرکت‌های دانش بنیان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی، افزود: ۴۰ درصد اشتغال کل کشور در سال گذشته توسط این نهاد انقلابی ایجاد شد و در سال جاری نیز برنامه‌های مدونی تدوین شده است.
وی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) نهادی است که نام امام(ره) بر تارک آن می درخشد و اشتغال تنها بخشی از خدماتی است که توسط این نهاد ارائه می‌شود.
مدیر کل راهبری شغلی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور اظهار داشت: ساختار اداری، قوانین و مقررات و دستورالعمل‌ها به منظور ایجاد مشاغل دانش بنیان و اجرای راهبری شغلی بر مبنای توسعه و پایداری مشاغل مددجویی و کسب درآمد مناسب اصلاح شده است.
مدیرکل کمیته امداد خمینی(ره) استان مرکزی نیز در این نشست گفت: اساس فعالیت کمیته امداد امام خمینی (ره) توانمندی خانواده‌ها است و امداد همانند یک اورژانس اجتماعی خدمات زماندار به افراد مستعد کار و تلاش ارائه می‌دهد .
مجید مومنی افزود: سرمایه اصلی شرکت‌های دانش بنیان و بنیاد نخبگان در خلاقیت و تفکر آنهاست.
وی تصریح کرد: در کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی برای ۹ هزار خانوار استعداد سنجی انجام شده است.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی ادامه داد: ایجاد پنج هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی با اعتبار بیش از ۱۲۵ میلیارد تومان از برنامه حوزه اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در سال جاری است.
۸۸ هزار و۷۷۶ نفر در قالب ۴۸ هزار و ۴۶۶ خانوار از خدمات حمایتی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان مرکزی بهره‌مند هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =