استاندارخوزستان: امیدوارم تیم فوتبال فولاد سهمیه آسیا را کسب کند

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: امیدوارم تیم فوتبال فولاد خوزستان با بهترین نتیجه لیگ را به پایان برساند و سهمیه آسیا را کسب کند.

به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی سه شنبه در مورد وضعیت تیم فولاد و نتایج این تیم اظهار داشت: همانند دیگر هواداران خوزستانی پیگیر نتایج تمام تیم‌های خوزستانی در لیگ برتر و دیگر رشته های ورزشی استان هستم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

وی با بیان اینکه تیم‌های فوتبال استان در لیگ‌های مختلف نتایج خوبی گرفته‌ و باعث خوشحالی مردم استان شدند گفت: تیم فولاد خوزستان در فصل جاری نتایجی در شان نام فوتبال خوزستان کسب کرده و امیدوارم در ادامه راه موفق تر ظاهر شود.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه هفته پایانی لیگ برتر به دلیل کسب سهمیه آسیایی برای فولاد بسیار مهم است گفت: امیدواریم که در این دیدار با همت و تلاش کادرفنی، بازیکنان و دیگر اعضای تیم و دعای مردم فوتبال دوست استان تیم فوتبال فولاد خوزستان نتیجه دلخواه را کسب کند.

وی با بیان اینکه مجموعه باشگاه فولاد از نظر نرم‌افزار و سخت‌افزار در سطح کشور کم نظیر است افزود: با حمایت های مدیریت شرکت فولاد و باشگاه فولاد خوزستان می توان شاهد روزهای خوش برای این تیم، هواداران و مردم خوزستان بود.

شریعتی افزود: جواد نکونام که یکی از مفاخر فوتبال ایران است هدایت تیم فولاد را برعهده داشته که تاکنون نتایج خوبی گرفته است.  

در ادامه علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: به توانایی کادر فنی و تک تک بازیکنان تیم فولاد ایمان دارم و امیدوارم با دقت و تمرکز بالا آخرین گام را برای کسب سهیمه آسیا بردارند. 

وی با بیان اینکه از عملکرد تیم رضایت داریم گفت: با وجود همه مشکلاتی که داشتیم تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان تا هفته آخر روحیه جنگندگی خود را حفظ کرده و در کورس کسب سهمیه باقی ماندند.

رییس هیات مدیره باشگاه فولاد افزود: فولاد طی این فصل فوتبال خوبی به نمایش گذاشت و امیدواریم با برد مقابل تراکتورسازی تبریز سهمیه آسیا را کسب کرده و دل همه مردم خوزستان و به ویژه هواداران را شاد کند.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان فولاد از نظر فنی توانایی کسب پیروزی در این بازی را دارند گفت: با روحیه خوب و توانایی که از اعضای تیم فوتبال فولاد خوزستان سراغ دارم، قطعا در این میدان سرافراز خواهند بود و در هفته پایانی مزد تلاش هایشان را می گیرند.

تیم فولاد خوزستان در حال حاضر با کسب ۴۸ امتیاز در مکان نهم رده بندی جای گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =