گزارش عملکرد پلیس راهور به کمیسیون عمران مجلس ارائه شد

تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون عمران مجلس در ارزیابی کمیسیون از عملکرد پلیس راهور گفت: پلیس به دنبال استفاده بیشتر از فناوری‌ و تکنولوژی‌های نوین و اشراف بیشتر بر جاده‌ها و خیابان‌های درون‌شهری و راه‌های برون شهری است.

«منصور آرامی» در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون عمران مجلس از مرکز پلیس راهور اظهارداشت: اعضای کمیسیون بازدیدی از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور و همچنین جلسه‌ای با فرماندهی و سایر مسئولین این مجموعه داشتند.

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: در این بازدید اعضای کمیسیون دغدغه‌ها، مشکلات، کاستی‌ و نکاتی را در ارتباط با حوزه حمل و نقل درون‌شهری، برون شهری و نظم بخشیدن به این حوزه مطرح کردند و از اقدامات ارزشمند پلیس قدردانی صورت گرفت.

آرامی خاطرنشان کرد: فرمانده پلیس راهور همچنین گزارشی از عملکرد، برنامه‌های آینده و اقدامات خود به کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ارائه کرد.

وی با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون عمران از مرکز اطلاعات کنترل ترافیک عنوان کرد: ارزیابی کمیسیون این بود که پلیس به دنبال استفاده بیشتر از فناوری‌ها و تکنولوژی‌های نوین است. همچنین حذف کاغذ از گردونه کاری و اشراف بیشتر بر جاده‌ها و خیابان‌های درون‌شهری و راه‌های برون شهری نیز از دیگر اقداماتی بود که پلیس به دنبال آن است.

نماینده مردم بندرعباس، قشم و ابوموسی در مجلس با اشاره به اقدامات رو به جلو در مجموعه پلیس راهور اظهار داشت: در مجموع اقدامات خوبی در مرکز اطلاعات کنترل ترافیک از سوی پلیس مشاهده شد. این مجموعه کاستی‌ها و کمبودها موجود در این حوزه را پذیرفتند و مقرر شد که این مشکلات از طریق کمیسیون عمران مجلس پیگیری و دنبال شود.

آرامی با بیان اینکه حوزه حمل و نقل برون شهری و درون شهری نیازمند ارتباط، توجه و مساعدت بیشتر با وزارت کشور و راه و شهرسازی است،   ادامه داد: از طرفی از صدا و سیما انتظار می‌رود که در انتشار آموزش همگانی، شیوه‌هانامه‌ها، دستورالعمل‌ها در حوزه حمل و نقل پلیس را یاری کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =