براتی: هیچ‌گاه در پرونده ویلموتس دخالت نداشته‌ام

تهران- ایرنا- رییس کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال گفت: مسوولیت اصلی این کمیته تدوین مقررات و آیین‌نامه‌هاست و موضوع مربوط به پرونده مارک ویلموتس از ابتدا در حیطه کاری کمیته ما نبوده و هیچ‌گاه این کمیته در پرونده ویلموتس مداخله‌ای نداشته است.

احمدرضا براتی، رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون در خصوص قرارداد مارک ویلموتس و خسارت ۶.۲ میلیون یورویی این پرونده اظهار داشت: برخلاف آنچه به طور اشتباه در برخی موارد از بنده به عنوان مسوول امور حقوقی فدراسیون یاد شده، لازم به توضیح است بنده مسوولیت کمیته حقوقی و تدوین مقررات را برعهده دارم.

وی افزود: مسوولیت اصلی این کمیته نیز تدوین مقررات و آیین‌نامه‌هاست و موضوع مربوط به پرونده مارک ویلموتس از ابتدا در حیطه کاری کمیته ما نبوده و هیچ‌گاه این کمیته در پرونده ویلموتس مداخله‌ای نداشته است.

رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون خاطرنشان کرد: البته طبیعی است که حسب تجربیات شخصی‌ام در برخی موارد دیگر غیر از این پرونده، نظر مشورتی اینجانب را جویا شده باشند یا وظیفه‌ای به بنده محول شده باشد، اما در مورد این پرونده به طور مشخص از ابتدا تاکنون هیچ‌گونه مسوولیتی نه بر عهده بنده و نه کمیته  اینجانب نبوده است و دخالتی هم نداشته‌ام.

براتی در پایان گفت: به طور طبیعی وکلای مربوطه که مسوولیت دفاع از پرونده را بر عهده داشته‌اند و اقدامات لازم را در این زمینه انجام داده‌اند با اطلاع از جزییات پرونده توضیحات لازم را ارائه می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =