ناوگان اتوبوسرانی تهران در خطوط منتهی به محل‌های برگزاری کنکور تقویت می‌شود

تهران- ایرنا- شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران اعلام کرد: در آستانه اجرای کنکور سراسری ناوگان اتوبوسرانی در خطوط منتهی به محل‌های برگزاری کنکور تقویت می‌شود.

به گزارش ایرنا، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران روز سه شنبه با صدور اطلاعیه‌ای در آستانه اجرای کنکور سراسری که در ۴ روز متوالی و از فردا چهارشنبه ۲۹ مرداد تا شنبه اول شهریور برگزار می‌شود، از اقدامات ویژه این شرکت به این مناسبت از جمله تقویت ناوگان اتوبوسرانی در خطوط منتهی به محل‌های برگزاری کنکور خبر داد.

شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران، ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه شرکت‌کنندگان، اعلام کرد: برای آرامش خاطر و رفاه حال این عزیزان، شرکت واحد اتوبوسرانی با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نسبت به تقویت تمامی خطوط عبوری و مسیرهای منتهی به محل‌های برگزاری آزمون، اقدام می‌نماید.

در این اطلاعیه از شرکت‌کنندگان تقاضا شده تا برای حفظ سلامت خود و دیگران و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ضمن رعایت دقیق نکات بهداشتی هنگام ورود به اتوبوس، حتماً از ماسک استفاده کنند.

به گزارش ایرنا، کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۹ از امروز ۲۸ مرداد تا چهارشنبه ۲۹ مرداد در سایت سازمان سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org  توزیع می شود.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور؛  داوطلبان گروه آزمایشی هنر، صبح چهارشنبه ۲۹ مرداد، داوطلبان گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح پنجشنبه ۳۰ مرداد، داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی صبح جمعه ۳۱ مرداد و داوطلبان گروه زبان های خارجی صبح شنبه اول شهریور با هم رقابت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =