فراخوان طراحی آثار حجمی با موضوع یادمان تلاشگران سلامت در پایتخت منتشر شد

تهران- ایرنا- سازمان زیباسازی شهرداری تهران در نظر دارد با انتشار فراخوانی، آثار حجمی تلاشگران سلامت در روزهای بحرانی کرونا را مورد تجلیل قرار دهد.

به گزارش روز سه شنبه سازمان زیباسازی شهر تهران؛ این سازمان با احترام به خدمات ارزنده تلاشگران عرصه سلامت در نظر دارد با بهره از هنر شهری این ایثار ملی را در حافظه تاریخی تهرانی ها ماندگار سازد.

بر همین اساس از هنرمندان و مجسمه‌سازان دعوت می‌شود تا با شرکت در این فراخوان با اندیشه هنری و خلق هنرمندانه طرح یادمان پاسداشت تلاشگران جامعه سلامت را متناسب با فضای شهر تهران به این سازمان ارائه کنند.

موضوع این فراخوان قدردانی از تلاشگران جامعه سلامت در مقابله با بیماری ویروس کرونا بوده و هنرمندان تا تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ مهلت دارند در این فراخوان ثبت نام کنند.

طراحی اثر متناسب با محل پیشنهادی و طراحی محیطی محل نصب و پایه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و داوری و انتخاب آثار براساس بررسی نگاه هنرمندانه، خلاق و طراحی حرفه ای هنرمند، توسط شورای تخصصی آثار حجمی سازمان زیباسازی انجام می شود.

انتخاب مواد و مصالح و روش‌های اجرا با رعایت مسائل زیست محیطی و نکات HSE مورد توجه و تأکید است و نتایج پس از زمان داوری در سایت سازمان اعلام می شود.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این فراخوان به آدرس zibasazi.tehran.ir و یا به صورت حضوری به این سازمان واقع در خیابان هفت تیر روبروی ورزشگاه شیرودی مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =