۲۶۲ طرح چهارمحال و بختیاری در هفته دولت افتتاح می‌شود

شهرکرد- ایرنا-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با هفته دولت در سال‌جاری ۲۶۲ طرح در این استان افتتاح و بهره‌برداری خواهد شد.

مجید نظری روز سه‌شنبه در نشست با خبرنگاران تاکید کرد: از این تعداد ۱۱ طرح در شهرستان اردل، ۲۷ طرح در شهرستان بروجن، ۱۸ طرح در شهرستان بن، ۱۸ طرح در شهرستان خانمیرزا، ۱۲ طرح در سامان، ۶۰ طرح در شهرستان شهرکرد، ۱۹ طرح در شهرستان فارسان، ۲۷ طرح در شهرستان کوهرنگ، ۱۸ طرح در شهرستان کیار ۳۵ طرح در شهرستان لردگان و۱۷ طرح در سطح استانی قرار دارد.
وی افزود: برای اجرای این طرح‌ها ۲ هزار و ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
نظری تصریح کرد: با افتتاح و بهره‌برداری از این طرح‌ها زمینه اشتغال مستقیم ۴۴۸ نفر در چهارمحال و بختیاری فراهم شد.
وی یادآور شد: از اوایل تیرماه سال‌جاری دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری نزدیک به ۶۰۰ طرح را برای افتتاح در هفته دولت سال‌جاری پیشنهاد کردند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: همزمان با هفته دولت سال‌جاری عملیات اجرایی ۸۶ طرح عمرانی در استان نیز آغاز می‌شود.
وی گفت: برای اجرای این طرح‌ها سه هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.
نظری تاکید کرد: از دهه فجر پارسال تا هفته دولت سال‌جاری سه هزار و ۱۴۶ طرح با افزون‌بر ۴۵ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار در استان افتتاح و بهره‌برداری شد.
به گزارش ایرنا، دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالروز شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.

چهارمحال و بختیاری دارای ۱۰ شهرستان با بیش از ۹۷۹ هزار نفر جمعیت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =