اعلام آمادگی چهار تیم تیراندازی، لیگ اهداف پروازی را ۹تایی کرد

تهران- ایرنا- نخستین هفته لیگ برتر اهداف پروازی تیراندازی به مناسبت هفته دولت ۱۳ و ۱۴ شهریورماه برگزار می‌شود و امروز (سه‌شنبه) با اعلام آمادگی و ثبت نام رسمی چهار تیم دیگر تعداد تیم‌های شرکت کننده آن به ۹ تیم رسید.

براساس این گزارش ، امروز (سه‌شنبه) چهارمین جلسه ستاد اجرایی لیگ اهداف پروازی در فدراسیون تیراندازی تشکیل شد و تیم‌های صنایع غرب هرمزگان، هیات تیراندازی اصفهان، هیات تیراندازی بوشهر و هیات تیراندازی کرمانشاه هم آمادگی خود را به طور کتبی برای حضور در اولین دوره لیگ اهداف پروازی با شیوه جدید اعلام کردند.

با اعلام آمادگی این چهار تیم تاکنون و در مجموع ۹ تیم به طور رسمی آمادگی خود را برای حضور در فصل جدید لیگ اهداف پروازی که بعد از هشت سال توقف دوباره از سر گرفته شده است، اعلام کرده‌اند.

به دلیل استقبال بسیار خوب تیم‌ها از فصل جدید لیگ اهداف پروازی و همچنین درخواست چند تیم که شفاهی آمادگی خود را به فدراسیون تیراندازی اعلام کرده‌اند، ستاد اجرایی تصمیم گرفت زمان ثبت نام در این مسابقات را به مدت یک هفته دیگر تمدید کند.

همچنین مقرر شد اولین دوره مسابقات آزاد اهداف پروازی گرامیداشت هفته دولت هم روزهای۱۳ و ۱۴ شهریورماه با حضور تمامی علاقه‌مندان در سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شود.

 تا این لحظه تیم‌های کرمان، مازندران، دراک شیراز، چشم انداز آرش مشهد، طوفان اراک، صنایع غرب هرمزگان، اصفهان، بوشهر و کرمانشاه رسما برای حضور در اولین دوره لیگ اهداف پروازی با روش جدید اعلام امادگی کرده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha