حدود یکهزار و ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای تالار های پذیرایی مازندران اختصاص یافت

ساری - ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که دولت با همه تنگناهای مالی یکهزار و ۵۶۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای جبران خسارت تالارداران استان اختصاص داده است.‎

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی استانداری مازندران ، حسن خیریانپور در نشست با هیات مدیره و رییس اتحادیه صنف تالار پذیرایی داران استان با اظهار این که کرونا به واحدهای مختلف بویژه تالار داران استان خسارت جدی زده است ، افزود : به ۳۰۰ واحد تالار که نقش مهمی در حفظ اشتغال استان دارند ، بر اساس لیست بیمه تسهیلات پرداخت می شود .

وی با اشاره موقعیت گردشگری و مسافر پذیر بودن مازندران که در شرایط کرونا غالباً واحد های اقامتی و پذیرایی تعطیل و با مشکل مواجه شده اند ، گفت : علاوه بر خسارات ویروس کرونا  به حوزه سلامت , تبعات این ویروس در مازندران بویژه در حوزه گردشگری بسیار سنگین است .

خیریانپور به دغدغه ها و نگرانی های استاندار مازندران برای رفع موانع تولید ، حفظ اشتغال و سرمایه گذاری برای جبران خسارت وارده و اتخاذ تدابیر لازم برای حمایت از واحدهای اشتغالزا اشاره کرد و بیان داشت : عملیاتی شدن سیاست های ستاد مبارزه با کرونا  برای تعطیلی واحدهای در معرض آسیب لازم الاجراست .

وی  توضیح داد: به همین دلیل دولت در بحث استفاده از تسهیلات بانکی در چارچوب امکانات و دستورالعمل های ابلاغی پیگیری و مساعدت می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =