شکایت هیات فوتبال خوزستان از داور بازی فولاد و پارس جنوبی

اهواز - ایرنا - هیات فوتبال خوزستان در نامه‌ای خطاب به دبیرکل فدراسیون فوتبال شکایت خود را نسبت به قضاوت داور بازی پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان اعلام کرد.

به گزارش ایرنا با اعلام باشگاه فولاد خوزستان، هیات فوتبال استان در نامه‌ای رسمی خطاب به محمدمهدی نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال، مراتب اعتراض و شکایت خود را نسبت به قضاوت داوران بازی پارس جنوبی و فولاد خوزستان در هفته بیست و نهم لیگ برتر اعلام کرد.

در این نامه آمده است: باشگاه فولاد خوزستان از تیم های ریشه دار کشور و استان بوده که سرمایه گذاری خوبی در راستای شکوفاسازی استعدادها در تیم های پایه انجام داده و هم اکنون نیز جزو تیم های بالانشین لیگ برتر می باشد که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در حال رقابت با سایر تیم های طراز اول کشور است.

این تیم در چند بازی اخیر به خصوص بازی با نساجی مازندران و همچنین بازی اخیر مقابل پارس جنوبی جم که به اذعان کارشناسان داوری و اهالی فوتبال از اشتباهات داوری ضربات سخت و جبران ناپذیری متحمل شد (۲ پنالتی مسلم فولاد نادیده گرفته شده است) و امتیازات تاثیرگذاری را از دست داد.

با توجه به در پیش بودن هفته نهایی منتهی به پایان لیگ برتر و حساسیت بازی ها، انتظار می رود تدابیری اتخاذ گردد که از داوران باتجربه و شایسته استفاده گردد که حق این تیم اجحاف نشود.

گفتنی است تیم فولاد خوزستان در آخرین بازی این فصل از ساعت ۲۰:۴۵ روز پنجشنبه ۳۰ مردادماه میزبان تراکتور تبریز است. فولادی ها در حال حاضر با کسب ۴۸ امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =