ایرنا قزوین رسانه برتر جشنواره رسانه‌ای سیمرغ‌های سپید بال شد

قزوین - ایرنا - خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) عنوان رسانه برتر استان قزوین در جشنواره رسانه‌ای سیمرغ های سپید بال را به دست آورد.

این جشنواره به همت بسیج رسانه استان قزوین و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه علوم پزشکی، خانه مطبوعات و شورای اطلاع رسانی استان قزوین برگزار شد.

با اعلام مسوول برگزاری این رخداد رسانه ای و فرهنگی، در بخش کلی و مجموع این جشنواره، خبرگزاری ایرنا به دلیل اطلاع رسانی جامع، مناسب و به موقع در قالب خبر، گزارش و گزارش تصویری و پوشش وسیع اخبار مربوط به کرونا به عنوان رسانه برتر شناخته شد و خبرگزاری های فارس و تسنیم در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین در بخش گزارش این جشنواره مقام های اول تا سوم از آن خبرنگاران ایرنا شد.

 "نسرین رحیمی" با گزارش نارنجی پوشان شهر بی دفاع در برابر کرونا، "میثم مالمیر چگینی" با گزارش کرونا و بالا رفتن تب اختلافات خانوادگی و "رضا اولادی" با گزارش کرونا و خزان گردشگری قزوین هر سه از خبرگزاری ایرنا عناوین برتر این بخش را به خود اختصاص دادند.

این جشنواره در بخش های تیتر، عکس خبری، کلیپ خبری، گزارش، یادداشت و مقاله و موشن گرافیک برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین در حاشیه شورای اطلاع رسانی استان قزوین که با تجلیل از برگزیدگان جشنواره سیمرغ های سپیدبال همراه بود،گفت: ۷۶ خبرنگار و عکاس خبری در این جشنواره شرکت کردند.

محمد کشاورز افزود: ۲۳۶ اثر از ۲۶ رسانه به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

وی اظهار داشت: تبیین فداکاری های کادر درمان در مقابله با کرونا، تقویت اطلاع رسانی و پیشگیری از این ویروس، ترویج کمک های مومنانه به آسیب دیدگان کرونا و قدردانی از خدمات اصحاب رسانه در آگاه بخشی به جامعه در مورد این بیماری از اهداف برگزاری این جشنواره بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =