۲۸ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۵
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83912052
۰ نفر

برچسب‌ها

رزمایش کمک های مومنانه محرم  در البرز کلید خورد

کرج - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: رزمایش کمک های مومنانه دانش آموزی ویژه ماه محرم در این استان کلید خورد.

سالار قاسمی روزسه شنبه به ایرنا گفت: رزمایش کمک های مومنانه در آموزش و پرورش البرز با هدف تهیه لوازم التحریر و گوشی های هوشمند برای دانش آموزان بی بضاعت دراستان اجرایی شده است.

وی اظهارداشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و آسیب های وارد شده به اقتصاد برخی خانوارهای کم درآمد و بی بضاعت، مرحله دوم پویش کمک های مومنانه برای دست گیری ازدانش آموزان بی بضاعت وکم بضاعت دراستان البرزآغازشد.

وی بیان داشت: درمرحله نخست این پویش کمک ها با محوریت تهیه بسته های معبشتی صورت گرفت و در مرحله دوم از فرهنگیان، خیرین و اولیا دانش آموزان که امکان مساعدت وهمراهی با این پویش را دارند تقاضا می کنیم کمک های نقدی خود را با توجه به نزدیک شدن به ایام بازگشایی مدارس برای تهیه لوازم التحریر، گوشی های هوشمند  و تبلت های دانش آموزی در اختیار مرکز نیکوکاری فرهنگیان استان نزد بانک ملی واریز کنند.

قاسمی ادامه داد: با توجه به وضعیت انتقال ویروس کرونا درکشور و پیش بینی هایی که مبنی بر تشدید این موضوع در فصول سرد سال وجود دارد، به احتمال زیاد بخش زیادی از آموزش ها در سال تحصیلی آینده به صورت مجازی و غیرحضوری برگزارخواهد شد که طبیعتا برای حل مشکل دانش آموزان بی بضاعت و استفاده مطلوب آن ها ازاین آموزش ها نیاز به حمایت و همراهی خیرین برای تهیه گوشی های هوشمند و تبلت های دانش آموزی داریم.

وی تصریح کرد: بعد از جمع آوری این کمک ها و تهیه وسایل و اقلام اعلام شده، با برگزاری یک رزمایش بزرگ در سطح استان این موارد را به دست دانش آموزان محروم و بی بضاعت خواهیم رساند.

مدیرکل آموزش و پرورش البرزیادآورشد: علاقمندان برای شرکت دراین حرکت خداپسندانه می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب: ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱، شماره کارت :۶۰۳۷۹۹۷۹۲۹۷۰۰۴۵۹ و شماره شبا:  IR۸۰۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ بانک ملی به نام مرکز نیکوکاری فرهنگیان استان البرز واریز کنند.

قاسمی گفت: دراستان البرزتا کنون ۲۶ هزاردانش آموز نیازمند به حمایت تحصیلی شناسایی شده است و همچنین چهار هزار دانش آموز برای حضور درکلاس های درس شبکه اجتماعیدانش آموزی شاد فاقد گوشی و تبلت هستند.

استان البرز ۵۰۰ هزاردانش آموزدارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =