معاون وزیر: تنیس روی‌میز تنها رشته راکتی مدال‌آور در بازی‌های آسیایی است

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: عملکرد فدراسیون تنیس روی‌میز در ابعاد مختلف فنی، اداری و مالی مطلوب است و این رشته در بازی‌های آسیایی ٢٠١٨ تنها رشته راکتی ایران است که مدال‌آور بود.

به گزارش ایرنا، «مهدی علی‌نژاد» روز سه‌شنبه در مجمع عمومی سالانه فدراسیون تنیس روی‌میز در آکادمی ملی المپیک اظهار داشت: رییس فدراسیون تنیس روی‌میز از مدیران توانمندی هستند که در دوره چهار ساله موجب تحول و اتفاقات بسیار خوبی در این رشته شد.

وی افزود: درجه بین‌المللی ملی‌پوشان هم بیانگر این مهم است که عملکرد خوبی در فدراسیون در ابعاد قهرمانی رخ داده که باید تداوم یابد.

معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین یادآور شد: برخلاف گذشته، رویکرد جدید وزارت ورزش و جوانان این است که بر مبنای عملکرد فدارسیون‌ها، بودجه اختصاص یابد و هر فدراسیون عملکرد بهتری داشته باشد، می‌تواند از بودجه بیشتری برخوردار شود.

علی‌نژاد توجه به رده‌های مختلف سنی زنان را نیز از شاخصه‌های مهم در بودجه‌ریزی فدراسیون‌ها عنوان کرد و گفت: فدراسیون تنیس روی‌میز در بخش زنان توانسته اقدامات خوبی داشته باشد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان همچنین خاطر نشان کرد: بسیاری از قدرت‌های برتر تنیس روی‌میز در آسیا هستند بنابراین باید این فدراسیون همچنان در مسیر موفقیت گام بردارد و در ادامه بویژه در المپیک جوانان و بازی‌های آسیایی ٢٠٢٢ همچنان مدال‌آوری کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =