ساخت‌وساز در اطراف حوزه‌های کنکور شیروان ممنوع شد

بجنورد- ایرنا- فرماندار شیروان گفت: با توجه به حساسیت کنکور و همچنین شیوع ویروس کرونا، هرگونه ساخت و ساز عمرانی در اطراف حوزه‌های برگزاری کنکور ممنوع است و با متخلفان برخورد می‌شود.

امین رضا مرآتی روز سه شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش شیروان اظهار داشت: این ممنوعیت بخاطر  تمرکز بیشتر دانش آموزان گرفته شده است.

وی گفت: کنکور امسال در سالن های ورزشی و با رعایت ضوابط و پروتکل های بهداشتی برگزار می شود که برای مقابله با شیوع ویروسکرونا تجمع خانواده ها هم باید در اطراف محل برگزاری کنکور به حداقل برسد.

مرآتی افزود: بیماری کووید 19 شرایط اجتماعی را متفاوت کرده که باید شورای آموزش و پرورش به صورت مستمر نشست هایی را برگزار کند تا این رقابت علمی بدون مشکل و حفظ سلامتی همه دانش آموزان برگزار شود.

مدیر آموزش و پرورش شیروان هم در این نشست با اشاره به اینکه برای ساخت هنرستان این شهر ۷۰ میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: با کمک های خیرین ساخت ۲ کلاس درس در شهر زیارت، پنج کلاس در روستاهای این شهرستان آغاز شده است.

علی ابراهیمیان اظهار داشت: همچنین برای ساخت ۲ مدرسه در کارخانه قند این شهر رایزنی های لازم انجام شده که باید مجوز آن از تهران گرفته شود.

امسال سه هزار و ۳۸۹ نفر در ۲۷ حوزه امتحانی شیروان به مدت چهار روز در کنکور سراسری رقابت می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =