اتاق عمل آموزشی دانشکده پرستاری دانشگاه آزاد خوراسگان افتتاح شد

اصفهان- ایرنا- رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد خوراسگان از افتتاح اتاق عمل آموزشی و سایت تحصیلات تکمیلی دانشکده پرستاری و مامایی این دانشگاه خبر داد.

غلامحسین عبدیزدان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این اتاق عمل آموزشی با یک میلیارد تومان اعتبار به مدت ۱۱ ماه به مساحت ۹۰ مترمربع شامل فضاهای اتاق عمل، ریکاوری، محل اسکراب، رختکن، انبار و راهروهای جانبی افتتاح شد.

وی ادامه داد: این اتاق عمل دارای جدیدترین دستگاه‌ها از جمله ماشین بیهوشی، تخت برقی اتاق عمل، دستگاه ساکشن‌، چراغ سیالیتیک سقفی اتاق عمل و دستگاه گازهای بیهوشی است.

رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد خوراسگان بیان کرد: این اتاق عمل برای آموزش دانشجویان رشته‌های تکنولوژی اتاق عمل، پرستاری، مامایی و دندانپزشکی استفاده می شود.

وی هدف از افتتاح اتاق عمل را آموزش به دانشجویان و بهبود کیفیتی آموزشی در دانشگاه آزاد خوراسگان برشمرد.

عبدیزدان تصریح کرد: اکنون نیاز اساسی به حمایت دولت برای گسترش فضاهای آموزشی در دانشگاه آزاد، همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مسیر جذب هیات علمی برای رشته‌های علوم پزشکی، در نظر گرفتن بودجه در ردیف‌های دولتی و برطرف کردن نیرو داریم.

دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان دارای ۲۸ واحد و مرکز با حدود ۷۵ هزار دانشجو، ۲ هزار عضو هیات علمی تمام وقت و چهار هزار استاد نیمه وقت است که حدود ۳۵ درصد از دانشجویان آن در مقطع تحصیلات تکمیلی هستند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =