پشت پرده نرفتن «بیل» از رئال‌مادرید

تهران- ایرنا- رئال‌مادرید با هر ترفندی می‌خواهد بازیکن ولزی خود را از باشگاه بیرون کند اما شخص مهمی در این باشگاه حضور دارد که نمی‌گذارد این اتفاق رخ دهد.

به گزارش ایرنا و به نقل از نشریه مارکا، شاید خیلی‌ها پیش خودشان می‌گویند مگر می شود باشگاه رئال‌مادرید نتواند یک بازیکن را از تیم خود بیرون کند. این سوال خیلی از هواداران این تیم است اما آن‌ها باید بدانند این موضوع پشت پرده‌ای دارد.

«گرت بیل» ستاره ولزی تیم فوتبال رئال‌مادرید پس از بی نظمی‌های مختلف در این تیم و نارضایتی سرمربی، مسوولان و هواداران رئال مورد غضب قرار گرفت و باشگاه اعلام کرد که او در فصل آینده هیچ جایگاهی در لوس بلانکوس ندارد. حتی باشگاه در جدیدترین موضع خود در مورد بیل اعلام کرد که دیگر پیراهن او را در فروشگاه‌های رسمی این باشگاه آویزان نمی‌کند حتی اگر مشتری‌های زیادی داشته باشد.

اما کاپیتان تیم ملی ولز نه تنها با مطرح شدن این موضوع ناراحت نشد بلکه به بی نظمی‌ها خود در نیمکت و تمرینات این تیم ادامه داد و اعلام کرد که من در رئال راحت هستم و قصد جدایی ندارم.

شاید بتوان گفت مهم‌ترین دلیل اینکه باشگاه نمی‌تواند این بازیکن را به راحتی اخراج کند، شخصی به نام «جاناتان بارنت» مدیربرنامه این بازیکن ولزی باشد.

بارنت یکی از افراد پرنفوذ و قدرتمند در بین مدیربرنامه‌های فوتبال به شمار می‌رود و حتی به گفته مجله فوربس او قدرتمندترین شخص در این بخش از فوتبال است.

یکی از مهترین اقدامات او انتقال جنجالی «اشلی کول» از آرسنال به چلسی است که باعث شد به دلیل دیدار غیر قانونی او با «خوزه مورینیو» سرمربی وقت چلسی، این مدیربرنامه به مدت ۱۸ ماه از فعالیت محروم شود.

بارنت قرارداد بیل را به صورت بسیار دقیق و مشکل‌ساز برای رئالی‌ها تنظیم کرده است و همین موضوع بعد از سال‌ها باعث شده که مادریدی‌ها بفهمند چه کلاهی سرشان رفته است.

بیل هم‌اکنون اعلام کرده که در مادرید زندگی راحتی دارد. او در عمارتی زندگی می‌کند که پیش از این «کاکا» در آن زندگی می‌کرد.

حال باید ببینیم در آینده این بازیکن مغضوب ولزی تا چه زمانی می‌خواهد حرص هواداران و زیدان را در بیاورد.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =