۲۷ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۵۱
کد خبرنگار: 942
کد خبر: 83911331
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار گلستان از خبرگزاری ایرنا دیدن کرد

تهران - ایرنا - دکتر هادی حق شناس عصر امروز دوشنبه با حضور در سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) ضمن دیدار با مدیرعامل ایرنا از بخش های مختلف رسانه رسمی کشور دیدن کرد.

در جریان این بازدید که حدود سه ساعت به طول انجامید استاندار گلستان با حضور در استودیو اداره کل اخبار چند رسانه ای ایرنا گفتگوی مبسوطی انجام داد. 

مشروح این گفتگوی خبری متعاقبا منتشر میشود. 

استاندار گلستان همچنین با حضور در اتاق خبر ایرنا از گروههای مختلف سیاسی؛ ورزشی؛ اقتصادی؛ اجتماعی؛ فرهنگی؛ آموزش و دانشگاه و دیگر بخش ها دیدن کرد و به سوالات مختلف خبرنگاران پاسخ داد. 

دکتر حق شناس همچنین با حضور در اداره کل اخبار خارجی ایرنا در جریان روند تولید و انتشار اخبار قرار گرفت.

اخبار ایرنا به ۹ زبان مختلف دنیا منتشر میشود که به اعتقاد استاندار گلستان پوشش و بازنشر اخبار این استان بویژه به زبان چینی و روسی میتواند برای استان مزیت اقتصادی ایجاد کند.

شهرداری گرگان با شهر گوانگجوی چین پیوند خواهرخواندگی دارد ضمن اینکه ارتباط اقتصادی خطه شمالی گلستان با کشورهای حوزه دریای خزر که اغلب به زبان روسی صحبت می کنند ؛ ضرورت معرفی استان به زبان روسی را بیش از پیش محسوس کرده است.

استاندار گلستان همچنین در نشستی با دکتر نوروزپور مدیرعامل ایرنا از آنچه که تلاش موثر و مفید خبرگزاری مرکز گرگان در پوشش اخبار استان بویژه سیل نامید؛ تشکر کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha