باشگاه صنعت‎‌نفت آبادان:پرونده شکایت از دراگان به کمیته انضباطی فیفا ارجاع نشده‌است

آبادان - ایرنا - باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان در پاسخ به سخنگوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در خصوص شکایت این باشگاه از دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به فیفا اعلام کرد:شکایت از سرمربی تیم ملی به کمیته انضباطی فیفا ارجاع نشده است.

به گزارش ایرنا روابط عمومی باشگاه صنعت نفت آبادان دوشنبه با صدور اطلاعیه‌ای به اظهارات سخنگوی فدراسیون فوتبال در خصوص پرونده اسکوچیچ واکنش نشان داد.

این باشگاه فرهنگی ورزشی با توجه به مصاحبه اخیر امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با رسانه‌های ورزشی در مورد شکایت باشگاه صنعت‌نفت آبادان از اسکوچیچ اعلام کرد:پرونده شکایت این موسسه از سرمربی سابق خود هنوز به کمیته انضباطی فیفا ارجاع نشده است.
این پرونده فعلا در کمیته تعیین وضعیت باز است و چنانچه سرمربی سابق تیم صنعت نفت تا ۱۷ شهریور ۱۳۹۹، از واریز مبلغ حدود ۷۵ هزار دلار به حساب بانکی اعلام شده از سوی موسسه خودداری نماید، آنگاه این پرونده برای صدور حکم مقتضی به کمیته انضباطی فیفا ارجاع خواهد شد.

باشگاه صنعت نفت آبادان پس از درخواست جدایی اسکوچیچ از این تیم در صورتی با جدایی وی موافقت کرد که این مربی تا ماه می سال ۲۰۲۰ که لیگ برتر ایران به پایان می رسد با هیچ تیمی همکاری نکند.

طبق توافق صورت گرفته اکنون اسکوچیچ باید ۱۴۰ هزار دلار به باشگاه صنعت نفت آبادان غرامت بپردازد.

این بند در توافقی که بین باشگاه صنعت نفت آبادان و اسکوچیچ صورت گرفت ثبت شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha