پرونده مسکن مهر در قزوین تا آبان ماه امسال بسته می‌شود

قزوین - ایرنا - قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: پرونده مسکن مهر با تلاش‌های صورت گرفته در استان قزوین تا پایان آبان ماه سال جاری بسته می‌شود.

به گزارش ایرنا، علی‌اصغر مهرآبادی روز دوشنبه در حاشیه بازدید سرزده خود از پروژه مسکن مهرگان قزوین، تصریح کرد: ۱۱۴ واحد مسکن مهر در استان قزوین آماده افتتاح است که در آینده نزدیک و همزمان با سراسر کشور و به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور رییس جمهوری به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین نیز در این دیدار اظهار داشت: طی چند سال اخیر موضوع احداث خدمات عمومی، روبنایی و تکمیل زیرساخت‌های آب و فاضلاب به منظور رفاه حال بیشتر شهروندان ناحیه شهری مهرگان در دستور کار این اداره قرار گرفته است.

ابراهیم مبارک‌قدم تصریح کرد: با توجه به نیاز خدمات عمومی شهروندان ناحیه شهری مهرگان، پنج واحد آموزشی، پاسگاه کلانتری، یک مرکز بهداشت، یک کتابخانه و مجتمع تجاری در مرحله اجرا است.

وی با اشاره به لزوم احداث راه دسترسی این ناحیه شهری به قزوین،  راه تاکید کرد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته جاده دسترسی مورد نظر، مهرگان را از جاده کورانه و از طریق تقاطع غیر همسطح به شهر قزوین متصل می‌کند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین یادآور شد: موضوع برآورد هزینه و تهیه نقشه‌های اجرایی این راه دسترسی در مرحله تهیه بوده و امسال نیز عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha