۲۷ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۴۳
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83911279
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان خوزستان اهدا شد

اهواز - ایرنا - ۱۰۰ سری جهیزیه به ارزش ۱۵ میلیارد ریال از سوی شرکت فولاد خوزستان در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی به زوج‌های جوان استان خوزستان اهدا شد.

به گزارش ایرنا جشن اهدای این جهیزیه ها عصر دوشنبه به همت قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی شهدای شرکت فولاد خوزستان  با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان، سردار حزنی مشاور فرماندهی و مسئول قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران و جمعی از فرماندهان سپاه خوزستان در مجموعه ۲۰۰ دستگاه صنایع فولاد اهواز برگزار شد.

علی محمدی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان در این آیین اظهار داشت: خوزستان دارای مردم نجیب و ولایتمداری است که باوجود تمام سختی ها، پای این انقلاب ایستاده اند و شایسته بهترین خدمات هستند.

وی افزود: شرکت های بزرگ استان  با اختصاص بخشی از بودجه‌ خود در حوزه مسئولیت اجتماعی می توانند خدمات ارزشمندی را به مردم ارائه دهند که در این راستا شرکت فولاد خوزستان همواره عمل به مسئولیت اجتماعی را از اولویت های خود می داند.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان ادامه داد: برای تسهیل امر ازدواج جوانان و تلاش برای شروع زندگی مشترک، اهدای جهیزیه یکی از اقداماتی است که می‌توانیم به زوج های جوان و سرمایه های این انقلاب ارائه دهیم که امید است در این ماموریت نیز موفق عمل کنیم.

وی تصریح کرد: شرکت فولاد خوزستان در یک سال گذشته در راستای مسئولیت‌ اجتماعی خود با ایجاد و راه اندازی قرارگاه محرومیت زدایی شهدای فولاد در سه حوزه بهداشتی و درمانی، عمران و مسکن و حوزه امور فرهنگی و مذهبی اقدامات خوبی در دستور کار داشته و این نهضت همچنان ادامه دارد.

محمدی گفت: همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا شرکت فولاد خوزستان برای مبارزه با این ویروس ۱۸۰ میلیارد ریال اختصاص داد و در این زمینه نیز خود را در کنار مردم می داند .

بر اساس این گزارش در این آیین ۱۰۰ سری جهیزیه شامل یخچال، لباسشویی، اجاق‌گاز، تلویزیون، فرش، جاروبرقی، سرویس خواب، پشتی، پتو، پنکه، ساعت، اتوبخار، سرویس کامل آشپزخانه و بسته فرهنگی به زوج های جوان اهدا شد.

پیش از این نیز به مناسبت عید سعید غدیر  ۵۰۰ سری جهیزیه شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، وسایل آشپزخانه و پتو به ارزش ۷۵ میلیارد ریال از سوی سپاه ولیعصر خوزستان و ستاد اجرایی فرمان امام به زوج های جوان خوزستانی اهدا شد.

قرار است تا پایان امسال پنج هزار سری جهیزیه با هدف ترویج امر ازدواج و کمک به خانواده های کم بضاعت به همت سپاه ولیعصر(عج)، ستاد اجرایی فرمان امام و خیران خوزستان به زوج های جوان اهدا شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =