۴ مجروح تصادفات و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد - ایرنا - رییس پلیس راه خراسان شمالی اعلام کرد: در شبانه‌روز گذشته سه فقره تصادف در استان رخ داده که بر اثر آن چهار نفر مجروح شده‌اند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا حسین زاده روز دوشنبه گفت: یکی از این تصادف ها در محور چمن بید _ جوزک بر اثر برخورد سواری سمند با کشنده اسکانیا روی داد، در محور راز _ بجنورد برخورد سواری پراید با پژوپارس حادثه ساز شد و در محور بجنورد _ شیروان نیز در محدوده بوستان باباامان یک دستگاه پراید با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد کرد.

وی تغییر مسیر ناگهانی موتورسیکلت و عدم رعایت حق تقدم و عدم رعایت فاصله طولی توسط خودروها را از علل بروز این سوانح عنوان کرد.

دستگیری دزد منازل بجنورد

رییس پلیس آگاهی بجنورد از دستگیری یک دزد با سابقه دزدی از ۱۲ منزل خبر داد و گفت: دزد یاد شده چند فقره از این سرقت ها را در یک مجتمع مسکونی انجام داده و بدون تخریب وارد منازل شده و وسایلی از قبیل ظروف آشپزخانه، فرش،  لباس و وسایل صوتی و تصویری را به یغما برده بود.

سرهنگ مقصود رستگار افزود: با توجه به اینکه برخی از منازل چندین مرحله مورد دستبرد قرار گرفته بود، ماموران پلیس آگاهی در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.

کشف حدود ۲۳ تن سنگ قاچاق معدنی در اسفراین

سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۲ تن و ۹۴۰ کیلوگرم سنگ معدنی قاچاق سرب به ارزش بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در اسفراین خبر داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha