مجوز نمایشگاه بین‌المللی مراغه در صورت تامین نشدن زمین واگذار می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: در صورت عدم تامین زمین از سوی سهامداران و سرمایه‌گذاران، مجوز نمایشگاه بین‌المللی مراغه واگذار خواهد شد.

سیدعلی موسوی حسینی روز دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات و آخرین وضعیت نمایشگاه بین المللی مراغه که با حضور اعضای هیات مدیره این نمایشگاه برگزار شد، اظهار داشت: پس از گذشت بیش از ۱۰ سال از مجوز فعالیت نمایشگاه بین المللی مراغه متاسفانه زمینی مناسبی برای ادامه فعالیت آن از سوی سهام داران تامین نشده است.
وی گفت: نقش نمایشگاه و اهمیت آن کاملا مشخص است و بایستی در کوتاه ترین زمان ممکن برای ادامه فعالیت آن زمین مورد نیاز تهیه شود.
وی افزود: حضور شرکت های خارجی و راه اندازی نمایندگی های مختلف در شهرستان از جمله مهمترین مزایای نمایشگاه است.
وی گفت: مراغه دارای توانایی و ظرفیت های بسیار است که متاسفانه در حوزه صنعت شهرستان مشکلات اساسی وجود دارد.
فرماندار مراغه ادامه داد: خوشبختانه سرمایه گذاران و بازاریان خوش نامی در شهرستان فعالیت می کنند که باید از پتانسیل ظرفیت آنان استفاده کرد.
موسوی حسینی اضافه کرد: عمده تلاش ها و فعالیت های شهرستان در جهت رفع پیشبرد اهداف اقتصادی در شهرستان خواهد بود.
به گزارش ایرنا، نمایشگاه بین المللی مراغه در سال ۸۹ مجوز فعالیت دریافت کرد و شهروندان و اصناف از این نمایشگاه در طول مدت فعالیت استقبال خوبی داشتند و سالانه بیش از ۲۰ نمایشگاه در زمینه های سوغات و هدایا، صنعت ساختمان، لوستر، لوازم خانگی، نمایشگاه پاییزه و بهاره، گل و گیاه، فرش و خشکبار برگزار شده است.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha