چهار نفر از عوامل نزاع دسته‌جمعی در کرمانشاه دستگیر شدند

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به وقوع ۲ درگیری مسلحانه در شهرک‌های مهدیه و فرهنگیان فاز ۲ شهر کرمانشاه که موجب ایجاد رعب و وحشت میان مردم شده بود، از دستگیری چهار نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ «حسین براری» روز دوشنبه با اشاره به درگیری شهرک مهدیه اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد نزاع دسته جمعی که در آن تیراندازی صورت گرفت، ماموران کلانتری ۲۵ دولت آباد به سرعت در محل حاضر شدند. 

وی ادامه داد: ماموران پس از حضور در محل درگیری و پس از ساعتی تلاش موفق به پایان دادن به آن و دستگیری سه نفر از عوامل اصلی نزاع دسته جمعی شدند. 

سرهنگ براری یادآوری کرد: بر اثر گلوله های شلیک شده زمان درگیری که میان ۲ خانواده و بر اثر اختلافات خانوادگی رخ داده بود، یک خانم ۵۶ ساله زخمی و به مراکز درمانی منتقل شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در ادامه و با اشاره به درگیری شهرک فرهنگیان فاز۲، یادآوری کرد: پس از گزارش مردمی به پلیس ۱۱۰ مبنی بر اینکه چند نفر شرور با ایجاد راه بندان، عربده کشی و تیراندازی موجب رعب و وحشت شده اند، ماموران کلانتری ۲۱ کشمیر به سرعت در محل حاضر شدند. 

وی تصریح کرد: پس از حضور پلیس، یکی از اشرار به سمت ماموران حمله ور و قصد زخمی کردن آن ها را داشت که با هوشیاری و عکس العمل به موقع خلع سلاح و زمین گیر شد. 

سرهنگ براری با اشاره به دستگیری این فرد شرور، از تلاش برای دستگیری دیگر همدستان وی که باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی شده بود خبر داد و گفت: پلیس قاطعانه با هرگونه ناامنی برخورد می کند.

سرخط اخبار استان‌ها