تمدید اعتبار یک‌ساله مجوز مراکز غیردولتی تحت نظارت بهزیستی به صورت خودکار

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بهزیستی کشور با ابلاغ بخشنامه‌ای به مدیران کل بهزیستی استان‌ها در سراسر کشور، از تمدید اعتبار یک‌ساله مجوز مراکز و موسسات غیردولتی تحت نظارت بهزیستی به صورت خودکار و بدون نیاز به مراجعه صاحبان امتیاز این مراکز به ادارات بهزیستی خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان بهزیستی کشور، وحید قبادی دانا  در این بخشنامه آورده است: با توجه به مصوبه مورخ ۱ مرداد سال ۹۹ کمیسیون عالی ماده ۲۶ شرایط بحران ناشی از شیوع کرونا و لزوم بسیج همگانی به منظور مقابله با آن و به منظور تسهیلگری فعالیت صاحبان امتیاز مراکز و موسسات غیردولتی تحت نظارت سازمان، مقرر شد آن دسته از دارندگان پروانه فعالیت، پروانه مسئول فنی و پروانه تأسیس از سازمان که موعد تمدید مجوز آنها از ابتدای تیرماه سال ۹۹ تا ابتدای تیرماه سال ۱۴۰۰می باشد، از ابتدای مرداد سال ۱۴۰۰ نسبت به تمدید مجوز خود اقدام کنند.

وی ادامه داده است: صاحبان این موسسات در این مدت از مراجعه به سازمان جهت انجام امور تمدید خودداری کنند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود: در صورت عادی شدن شرایط، تصمیم مقتضی در زمان مناسب اعلام خواهد شد.  واحدهای غیردولتی دارای پرونده مفتوح نظارتی از جمله تذکر و اخطار در زمینه عملکرد مرکز و موسسه،  مشمول این بخشنامه نیستند.

قبادی دانا در این بخشنامه افزوده است: مقتضی است نسبت به ابلاغ این بخشنامه به واحدهای تابعه و حوزه های مرتبط با عملکرد مراکز و موسسات غیردولتی و نیز صاحبان امتیاز مراکز و موسسات، اقدام لازم مبذول شود.                                       

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =