۲۷ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۲۰
کد خبرنگار: 1433
کد خبر: 83911095
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح حمایت از فرزندان آسمانی در  استان بوشهر اجرا شد

بوشهر - ایرنا - طرح حمایت از فرزندان آسمانی به همت پتروشیمی نوری و برای سومین سال متوالی در جنوب استان بوشهر برگزار شد.

رئیس روابط عمومی شرکت پتروشیمی نوری گفت: پتروشیمی نوری چندین سال است که دانش آموزان یتیم ممتاز جامعه پیرامونی خود را زیر پوشش قرار می‌دهد.

سید حسین موسوی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: شرکت پتروشیمی نوری در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود،  به صورت داوطلبانه با اجرای طرح حمایت از فرزندان آسمانی، در سومین سال متوالی، ۱۴۵ نفر دانش آموز یتیم ممتاز (شامل ۶۲ پسر و ۸۳ دختر) از شهرستان‌های عسلویه، جم، کنگان و دیر را با هزینه ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال زیر پوشش خود قرار داد.

وی ادامه داد: حمایت‌های صورت گرفته برای فرزندان آسمانی (ایتام ممتاز) در این طرح، شامل ۶ حوزه پاداش تحصیلی و افتخارآفرینی، برگزاری آئین تجلیل، اهدای بسته‌های لوازم التحریر، برگزاری کلاس‌ها و آزمون‌های تقویتی، خرید لباس مناسب، مشاوره تحصیلی و راهکارهای زندگی سالم است که در سال جاری برخی از این موارد با توجه به وضعیت کنونی بیماری کرونا، به صورت متناسب با شرایط پیشگیرانه انجام شده است.

موسوی افزود: این طرح با همکاری کمیته امداد امام خمینی ( ره) استان بوشهر  به صورت سالانه و با هدف توانمندسازی ، تقویت انگیزه ، افزایش روحیه خودباوری و ایجاد شور و نشاط در بین دانش آموزان و دانشجویان ممتاز و افتخارآفرین یتیم تحت پوشش کمیته امداد منطقه برگزار می‌شود.

 گفتنی است در این طرح دانش آموزان و دانشجویان یتیم ممتاز جامعه پیرامونی شرکت، طی یک فرآیند مدون به صورت سالانه توسط روابط عمومی پتروشیمی نوری با همیاری واحدهای مددجوی ادارات کمیته امداد شهرستان های مربوطه شناسایی ، پایش و نگهداشت می شوند.

 اجرای این طرح علاوه بر برکات معنوی، قدمی موثر در راستای تقویت بنیه علمی و همچنین شادابی و پویایی فرزندان یتیم منطقه به شمار می‌آید.

پتروشیمی نوری به عنوان سازمانی پیشرو و فعّال در حوزه ی مسئولیت اجتماعی، همواره رسیدگی به جوامع محلی خود را  بسیار ارزشمند دانسته و در این راستا طرح ها و پروژه‌های متعددی را با همکاری نهادهای فعال در حوزه مسئولیت اجتماعی بخصوص از طریق شورای راهبردی پتروشیمی منطقه پارس، برنامه ریزی و اجرا کرده است.

مشارکت در طرح‌های کمک های مومنانه برای قشر کم بضاعت جامعه و خرید تجهیزات پزشکی برای بیمارستان‌های استان بوشهر در شرایط کنونی، از تازه ترین این اقدامات است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =