رییس کل دادگستری: با همکاری سپاه فجر ۶۲ کارخانه فارس احیا شد

شیراز-ایرنا- رییس کل دادگستری استان فارس گفت: با همکاری سپاه فجر این استان و در راستای تحقق شعار جهش تولید، توانستیم ۶۲ کارخانه تعطیل و نیمه تعطیل فارس را احیا کنیم.

حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی، دوشنبه در آیین معارفه فرمانده سپاه فجر استان فارس، با بیان اینکه سپاه فجر از اشراف اطلاعاتی عالی و قوی در حوزه‌های مختلف برخوردار است، اظهار داشت: 

سپاه فجر همچنین همکاری نزدیکی با نهاد قضایی فارس در پرونده‌های متعدد داشته و مساله پیشگیری از وقوع جرم یکی از محورهای همکاری است که توسط این ۲ نهاد در حال پیگیری است.
موسوی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های خوب سپاه فجر، کانون وحدت بودن این مجموعه است به گونه‌ای که هر کجا در استان نیاز به وحدت و همدلی بوده، سپاه فجر پیشگام و وحدت آفرین بوده است.

سپاه پاسداران، حافظ آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است
استاندار فارس نیز در این آیین گفت: پاسداری، یک مفهوم وسیع و گسترده برای حفاظت از آرمان‌ها، اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی است و استنباط ما این است که مجموعه عزیز و عظیم سپاه در طول حیات پُر برکت خود با تبعیت از فرمان فرماندهی کل قوا در این مسیر پاسداری، گام‌های اساسی و ارزشمندی برداشته‌اند.
عنایت‌الله رحیمی ادامه داد: قسمت زیادی از توفیقات امروز نظام اسلامی، عزت و بزرگواری مردم در دید جهانیان به سبب جانفشانی‌های این عزیزان در عرصه‌های مختلف و تلاش‌های اثر بخش آنها در حوزه های گوناگون از جمله نظامی، فرهنگی، سیاسی، علمی، اجتماعی و اقتصادی حاصل شده است که امیدواریم در آینده هم این حرکت شتابان همچنان رو به تکامل باشد.
وی، با بیان اینکه استان فارس با همدلی، هماهنگی و همکاری دستگاه‌های مختلف توانسته با وجود همه تنگناها و مشکلاتی که در سال‌های اخیر بر کشور مستولی بوده از این گردنه‌های سخت و دشوار به خوبی گذر کند، اظهار داشت: بی‌شک این موفقیت در نتیجه همکاری و همدلی به دست آمده و امروز نیز تمام مجموعه‌های تصمیم‌گیری و خادم مردم و نظام در این استان با هماهنگی و همفکری تلاش می‌کنند که مشکلات این منطقه کاهش یابد و از توانمندی‌های فارس بهره لازم گرفته شود.
رییس شورای تامین استان فارس ادامه داد: در حال حاضر، مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی، دستگاه‌های اجرایی، مجموعه نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و همه اثر‍گذاران و کسانی که دل در گرو و نظام اسلام دارند با هماهنگی در این مسیر تلاش می‌کنند.

رحیمی، در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از تلاش‌ها و خدمات سردار سید هاشم غیاثی فرمانده پیشین ساه فجر استان فارس، بیان کرد: او در زمینه کمک به اعضای شورای تامین این استان، رسالت خود را انجام داد و در اتفاقات و حوادثی که در سال‌های اخیر رخ داد، سردار غیاثی به عنوان یک بازوی پرتوان و مشاوری مخلص، در کنار همکاران ما در شورای تامین نقش‌آفرینی کرد.

وی افزود: سردار غیاثی، به دلیل تجربه علمی و عملی، جانشین پروری کرد و به همرزمان و همکاران خود نیز میدان داد که تجربه‌های لازم را به دست بیاورند و آمادگی این را داشته باشند که بتوانند سپاه بزرگ فجر فارس را خالی از فرمانده برای آینده نگذارند.
استاندار فارس اضافه کرد: بدون تردید، سردار یدلله بوعلی فرمانده جدید سپاه فجر فارس نیز با شناختی که از این استان دارد و تجاربی که در عرصه‌های مختلف به دست آورده، در این جایگاه نیز تجارب بیشتری کسب می‌کند و در همه مناسبات استان و مجموعه سپاه، حامی همه کسانی خواهد بود که خواهان موفقیت این کشور و نظام هستند.
سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده پیشین سپاه فجر استان فارس نیز در این مراسم گفت: باید رزق پاسداری را قدر بدانیم و تمام کارهایمان از روی اخلاص باشد،

وی، با بیان اینکه فارس اقتضائات خاص خودش را دارد و برای نظام و کشور یک فرصت است، اظهار داشت: یکی از این فرصت‌ها، عنوان مهم سومین حرم اهل بیت (ع) است و باید همه اقدامات این استان، ذیل این عنوان مهم برنامه‌ریزی و اجرا شود.

در ادامه این آیین، سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی به عنوان فرمانده سپاه فجر استان فارس معرفی شد و از خدمات سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده پیشین این نهاد تجلیل شد.

سردار غیاثی به عنوان مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =