توزیع ۴۰ هزار بسته تحصیلی توسط اوقاف در میان دانش آموزان نیازمند

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف گفت: تهیه و تولید ۴۰ هزار بسته «مهر تحصیلی» در این شرکت آغاز و قرارداد خرید لوازم‌ التحریر هم توسط این شرکت منعقد شده است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت چاپ و انتشارات اوقاف، قدرت الله جنگروی با بیان این مطلب افزود: طرح مهر تحصیلی در راستای سیاست حمایتی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برای کمک به دانش آموزان نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید در تمامی استان های کشور اجرا می شود.
وی ادامه داد: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در راستای سیاست های حمایتی از اقشار آسیب پذیر جامعه، امسال نیز اقدام به تهیه و توزیع بسته های تحصیلی در میان دانش آموزان نیازمند کرده است. بسته مهر تحصیلی شامل «کیف، دفتر و لوازم التحریر» متناسب با نیاز دانش‌آموزان دوره‌های مختلف تحصیلی در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع خواهد شد.
مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات  اوقاف گفت: تهیه و تولید ۴۰ هزار بسته «مهر تحصیلی» از حدود اردیبهشت ماه امسال در این شرکت آغاز و قرارداد خرید لوازم‌التحریر و کیف مدرسه منعقد و دفاتر مشق موردنیاز هم توسط این شرکت تولید شده است.
به گفته جنگروی طبق سنت هرساله، شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان مجری این طرح، سفارشات ادارات کل اوقاف در ۳۱ استان کشور را دریافت و براساس برنامه‌ریزی‌ها تا نیمه شهریور، بسته‌ها را به سراسر کشور ارسال می کند تا در اختیار دانش‌آموزان نیازمند مناطق محروم قرار گیرد.
وی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری، اضافه کرد: تمامی این اقلام از میان بهترین و باکیفیت ترین تولیدات داخلی انتخاب شده است.
به گفته مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات، از میان ۴۰ هزار بسته مهر تحصیلی؛ ۲۵ هزار بسته برای مقطع ابتدایی و ۱۵ هزار بسته برای دانش آموزان مقطع متوسطه آماده شده است.
جنگروی درباره زمان بندی توزیع این بسته ها نیز گفت: توزیع این بسته ها از ۲۶ مردادماه ۹۹ آغاز و تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید، تمامی ۴۰ هزار بسته مهر تحصیلی برای توزیع، تحویل مراکز استانی سازمان اوقاف خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =