ایستادگی آزادگان در زندان‌های رژیم صدام ستودنی است

تهران - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: ایستادگی اسرا در زندان‌های رژیم بعثی صدام و تحمل شکنجه‌ها و فشارهای جسمی و روحی ستودنی است.

حمید علی صمیمی روز سه شنبه درباره اقدامات انجام شده به مناسبت فرارسیدن 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به کشور در گفت گو با خبرنگار ایرنا افزود:‌ به همین مناسبت با عادل مهری مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر بنیاد با حضور در برخی مناطق بنیاد شهید تهران بزرگ از جمله مناطق ۲۱ و ۹ از برادران آزاده میرودود و شنوا، ایثارگران دفاع مقدس و رئیس این مناطق تجلیل شد.
وی با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت: حضور در کنار آزادگان باعث افتخار و سربلندی است و امروز فرصت مغتنمی است تا قدردان صبر و ایثار این اسطوره ها و اسوه های مقاومت و پایداری باشیم.
صمیمی افزود: همراه با سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با حضور در گلزار شهدای تهران با نثار گل به مقام شامخ شهدای آزاده و قرائت فاتحه بر سر مزار سید الاسرا سردار شهید حسین لشگری و دیگر شهدا و آزادگان متوفای یاد و خاطره این یاران سفر کرده ادای احترام شد.

مدیرکل بنیاد شهید تهران بزرگ ادامه داد:‌ در راستای تجلیل از مقام شامخ آزادگان، مسابقه فوتبال میان تیم های پیشکسوتان بنیاد شهید و استقلال تهران و همچنین بنیاد شهید و یاران رسانه برگزار شد.

وی ادامه داد: ‌دیدار آزادگان تهران بزرگ از مدافعان سلامت در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) و کوه پیمایی آزادگان از اقدامات دیگر بنیاد در جهت احترام به جامعه ایثارگری بود.


در مراسم دیگری از جمله بازدید با خانواده شهدا و آزادگان عزیز ه همراه سعید کهنسال و داود نورچه ای معاونان توسعه و فرهنگی اداره کل بنیاد شهید استان تهران با اهدای گل و لوح سپاس از آزادگان گرانقدر قدردانی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =