جانشین فرمانده کل سپاه: انقلاب اسلامی در موضع قدرت و پیروزی است

شیراز-ایرنا-جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز شیاطین و مستکبران عالم، بیش از پیش با هم متحد شده‌اند اما با وجود اینکه این موضوع هر روز نسبت به روز قبل نمود بیشتر و علنی‌تری دارد ولی مشاهده می‌کنیم که جبهه حق انقلاب اسلامی در موضع قدرت و پیروزی است.

دریادار پاسدار علی فدوی، دوشنبه در آیین معارفه فرمانده سپاه فجر استان فارس، با بیان اینکه به برکت نظام اسلامی و ولایت فقیه از تکلیفمان مطمئن هستیم، افزود: در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی، سپاه هر کجا لازم بوده به خوبی محک خورده و بیش از ۴۰ هزار پاسدار شهید گواه وفای پاسداران انقلاب اسلامی به عهدشان است و امروز نیز دوستان شهدا برعهدشان با رفقای شهیدشان پایبند هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، با بیان اینکه عنایات خداوند به وحدت کلمه تعلق می‌گیرد و به تفرقه تعلق نمی‌گیرد، اظهار داشت: ما مسوول انجام تکالیف هستیم و اگر به میزانی که قابل قبول باشد انجام وظیفه کنیم بدون شک خداوند نیز بهترین نتیجه را رقم می‌زند.

دریادار فدوی، با بیان اینکه باید با حداکثر توانمندی‌ها پای کار برویم، افزود: این جبهه حق انقلاب اسلامی است که خداوند متعال بهترین نتیجه را برای آن رقم می‌زند، باید تکالیفی را که بر عهده ماست انجام دهیم و خیالمان راحت باشد تا امروز نیز پای هر کاری رفتیم، خداوند بهترین نتیجه را رقم زده و بدانیم از پسِ سختی‌ها آسانی می‌آید.

در ادامه این آیین، سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی به عنوان فرمانده سپاه فجر استان فارس معرفی و از خدمات سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی فرمانده پیشین این نهاد تقدیر شد.

سردار غیاثی به عنوان مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =