هفته دولت ۵۰ طرح در شهرستان مرند افتتاح و کلنگ زنی می شود

تبریز- ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مرند اعلام کرد: همزمان با هفته دولت ۵۰ طرح با اعتباری افزون بر ۳۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

داود گرشاسبی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دولت، اظهار کرد: هفته دولت فرصت گران‌ بهایی برای تقویت همدلی و همزبانی بین دولت و ملت است تا مردم فهیم و قدرشناس ایران با دستاوردها و تلاش‌های خادمان خود در مجموعه دستگاه ‌های دولتی آشنا شوند.
وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور خاطرنشان کرد: هفته دولت امسال با پدیده کرونا مواجه است، در نتیجه رویکرد برنامه ها در شهرستان باید با کمترین حضور و تشکیل اجتماع و رعایت پروتکل های بهداشتی باشد.
فرماندار مرند همچنین به تقارن برنامه های هفته دولت با ایام ماه محرم اشاره کرد و افزود: لازم است برنامه ریزی ها در هفته دولت، با سلیقه و ابتکار و متناسب با ایام محرم انجام شود.
وی با اشاره به برنامه های هفته دولت در سال جاری افزود: از جمله مهم ترین پروژه های هفته دولت امسال، افتتاح ۲ پایگاه سلامت، افتتاح آسفالت معابر چند روستا، افتتاح جایگاه سوخت در شهر کشکسرای، افتتاح طرح های مخابراتی، افتتاح ورودی و میدان شهر مرند و آغاز عملیات برق رسانی به چند روستاست.
فرماندار شهرستان مرند گفت: امید است با همراهی مردم و مسوولان، شاهد توسعه هر چه بیشتر شهرستان باشیم.

شهرستان مرند با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غرب تبریز واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =