امام جمعه خرم‌آباد: ارزش آزادگان نزد جامعه محفوظ است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: آزادگان الماس گران‌بهایی هستند که ارزش و منزلت‌شان محفوظ است و روز به روز افزون‌تر می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز دوشنبه در جمع آزادگان جنگ تحمیلی اظهار داشت: آشنایی و معرفت با آنچه که در اسارت رخ داده است را نمی‌توان براحتی به عمق آن پی برد، هنرمندان با کمک هنر فاخر خود این دریای بیکران مقاومت و ایثار را بر همگان عیان کنند.

وی ادامه داد: جبهه حق علیه باطل هنوز پابرجاست و این مبارزه ادامه دارد و با یاری خداوند این مقاومت نیز همچون مقاومت هشت ساله دفاع مقدس به پیروزی منتجر می‌شود.

شاهرخی با اشاره به نقش مسئولین و خیرین در ایجاد اشتغال و تسهیل ازدواج و مسکن جوانان، افزود: نقش مسئولین و خیرینی که امروزه در راستای حل مشکل جوانان و معیشت مردم قدم برمیدارند همانند مبارزه آزادگان در زمان اسارت است.

 وی بیان کرد: اگر کسی در داخل، جبهه ایران را تضعیف کند، خواه به وسیله احتکار ، رانت خواری ، گرانفروشی ، کم کاری ، اشرافی گری و یا خواه به وسیله جاسوسی و ایجاد فساد در عرصه های اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی و به گونه ای عمل کند که امید را در دل ها کم و به یاس بدل نماید، مانند افرادی هستند که در اردوگاه دشمن با صدام همکاری می کردند.

امام جمعه خرم آباد افزود: رنج ها و سختی هایی که خانواده های اسرا و آزادگان در متحمل شده اند، کمتر از رنج و سختی هایی که آزادگان به جان کشیدند ، نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =