۲۷ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۴
کد خبرنگار: 2293
کد خبر: 83910914
۰ نفر

برچسب‌ها

محدودیت ارتفاعی ساخت و ساز در محله جماران لغو نمی شود

تهران - ایرنا- رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: محدودیت ارتفاعی ساخت و ساز در محله جماران واقع در منطقه یک تهران، لغو نمی شود.

به گزارش ایرنا «محمد سالاری» که به عنوان نماینده شورای شهر در جلسه کمیته های فنی و جلسه امروز شورای عالی شهرسازی و معماری برای بررسی موضوع طرح تفصیلی محله جماران حضور داشت، روز دوشنبه در صفحه توییتر خود از تصمیم شورای عالی شهرسازی  مبنی بر عدم لغو محدودیت ارتفاعی محله جماران خبر داد.

وی افزود: شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در جلسه امروز خود مبتنی بر نتیجه نهایی جلسه مشترک هفته گذشته اعضای کمیته های فنی دبیرخانه این شورا و شورای شهر و شهرداری تهران، تصمیم به عدم حذف محدودیت ارتفاعی محله جماران گرفت و بر حفاظت و صیانت از بافت قدیمی و سنتی این محله تاکید کرد.

وی ادامه داد: تصمیم اتخاذ شده در جلسه امروز شورای عالی شهرسازی و معماری در خصوص عدم لغو طرح تفصیلی محله جماران، نمایانگر غلبه نگاه کارشناسی و تخصصی و توجه به حقوق عامه در تصمیم گیری های این شورا در همراهی با شورای شهر، شهرداری تهران و جامعه مدنی است.

پیش از این اخباری مبنی بر تلاش عده ای برای لغو محدودیت ارتفاع ساخت و ساز در محله در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شده بود.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =