جانبازان و آزادگان سنقر و کلیایی تجلیل شدند

کرمانشاه - ایرنا- جانبازان و آزادگان شهرستان سنقر و کلیایی روز دوشنبه در مراسمی به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با حضور فرماندار و جمعی از مسوُولان در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان تجلیل شدند.

«غلامرضا مرتضوی» در این مراسم با گرامیداشت بازگشت آزادگان سرافراز به میهن و سالروز آزادسازی پاوه و شهدای این عملیات، گفت: حضرت امام (ره) همواره اوج علاقه و انتظار خود را برای دیدار با آزادگان در جمله‌های عاطفی بیان داشتند و گفتند اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم، سلام من را به آن‌ها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بود و برایتان دعا می‌کرد.

وی از لحظات ورود آزادگان به میهن اسلامی یاد کرد و افزود: بوسه رزمندگان و آزادگان بر خاک وطن در اولین دقایق ورود از ناب‌ترین لحظه‌هایی است که می‌توان عشق و علاقه به این آب و خاک را در یکایک چهره‌هایشان توصیف کرد و به راستی که آزاده بودن زیبنده مقام رفیع این عزیزان است.

فرماندار سنقر و کلیایی در ادامه گفت: امروزه بصیرت و دشمن شناسی مهمترین نقش را در برابر شکستن توطئه‌های پلید دشمنان ایفا می‌کند. 

مرتضوی در ادامه جنگ اقتصادی امروز از جانب دشمنان نظام نسبت به گذشته را تمام عیار دانست و اظهار داشت: دشمن از مشکلات معیشتی و اقتصادی در صدد است تا یاران نظام را از انقلاب جدا کند و توطئه های پلیدی را در ذهن دارند که می‌خواهند اجرا کنند.

وی افزود: آنچه که تکلیف امروز ماست، حفاظت از انقلاب و نظام در برابر این هجمه های عظیم دشمنان و بمباران تبلیغاتی معاندین است که با یاری خداوند متعال و همدلی مردم همچون سال های دفاع مقدس ناکام خواهند ماند.

وی همچنین به شکست مفتضحانه آمریکا در تصویب تحریم تسلیحاتی ایران اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها برای تصویب این قطعنامه در شورای امنیت سازمان ملل ماه ها وقت گذاشتند که دیروز دستاوردی جزء رسوایی بیشتر برای آنان و هم‌پیمانانش به همراه نداشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =