ورمزیار: استرس استقلال برای شهرآورد بیشتر است/نقش وریا باید پررنگ‌تر شود

تهران- ایرنا- کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: حواشی تیم فوتبال استقلال پیش از شهرآورد حساس در جام حذفی باید از سوی کادرفنی و مدیریت باشگاه مدیریت شود.

صادق ورمزیار روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص کنار گذاشتن فرشید باقری و محمد دانشگر گفت: نمی‌دانم این دو بازیکن چه کاری انجام دادند که اخراج شدند اما کادرفنی استقلال باید با تجربه‌تر عمل کند و قبل بازی حساسی همچون بازی با پرسپولیس برای تیم حاشیه ایجاد نکنند.

وی ادامه داد: در مربیگری بعضی وقت‌ها نباید دید و باید بزرگتری کرد. ای کاش کادرفنی استقلال قبل از شهرآورد حساس شرایط تیم را مدیریت می‌کرد. مجیدی می‌توانست پس از پایان بازی مقابل پرسپولیس هر بازیکنی را که نمی‌خواهد، کنار بگذارد.

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: به اعتقاد من در مدیریت حواشی، مدیرعامل و مدیر تیم نقش بسیار پررنگ‌تری از کادرفنی دارند و ای کاش آنها پررنگ‌تر ظاهر شوند. این تنبیه می‌تواند به تنبیه هواداران تبدیل شود و امیدوارم این موضوع در نتیجه شهرآورد تاثیر نگذارد.

وی در مورد عملکرد سعید رمضانی، تصریح کرد: نمی‌خواهم بگویم او موفق نبوده است اما امیدوارم در ادامه راه به موفقیت‌هایی برسد که بتوان در مورد عملکرد او صحبت کنیم. از همه می‌خواهم این دو بازی را تحمل کنند و بعد از آن در مورد عملکرد دوستان اظهار نظر کنیم.

ورمزیار با اشاره به دیدار مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: این بازی بی‌اندازه حساس است. پرسپولیس جام گرفته و هواداران استقلال هم جام می‌خواهند. استرس استقلالی‌ها بسیار بیشتر است و امیدوارم کادرفنی بتواند این موضوع را به خوبی مدیریت کند.

وی خاطرنشان کرد: در بازی با پیکان بازیکنان استقلال را با انگیزه ندیدم و از نظر فنی هم تیم خوب عمل نکرد اما امیدوارم کادرفنی بازیکنان را برای گرفتن جام باانگیزه کند و همچنین امیدوارم در بازی‌های آینده دیگر شاهد گل خوردن‌های زیاد استقلال نباشیم.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال در خصوص انتقاداتی که از وریا غفوری مطرح می‌شود، گفت: همیشه به بازی او علاقه داشتم اما امیدوارم نقش او به عنوان کاپیتان پررنگ‌تر شود. او می‌تواند در بیرون و داخل زمین به تیم کمک زیادی کند و او باید به عنوان کاپیتان عصای دست و مشاور کادرفنی باشد.

وی با اشاره به اعتراض غفوری پس از تعویض در دیدار مقابل پیکان اظهار داشت: به نظر من روی بازیکنان فشار است. بازیکنان به وریا از مربیان نزدیک‌تر هستند و او باید نقش خود را پررنگ کرده و بتواند به تیم محبوب خود کمک کند. همیشه آرزو می‌کنم وریا به یکی از کاپیتان‌های به یاد ماندی استقلال تبدیل شود.

ورمزیار گفت: در این مدت همه از نقش موثر کریم باقری در پرسپولیس صحبت می‌کنند که این موضوع کاملا صحیح است. در استقلال هم نفرات بزرگی هستند که می‌توانند مانند کریم باقری برای تیم خود مفید باشند. امیدوارم باشگاه انتخاب‌های درستی در آینده داشته باشد و از پیشکسوتان خود استفاده درستی کند.

وی تاکید کرد: ما در خصوص زرینچه مهره سوزی کردیم و امیدوارم دیگر این اتفاق رخ ندهد. استقلال پر از اسطوره‌هایی است که هر کدام می‌توانند به تنهایی به استقلال کمک کنند اما مدیریت باشگاه باید از این نفرات به شکل درست‌تری استفاده کند. امثال من از سال ۱۳۶۰ بدون دریافت پول برای استقلال بازی کرده اند و حیف است امروز قدر ما را ندانند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha