سرمربی تیم فوتبال نوجوانان: کرونا، چند فرصت بین‌المللی را از ما گرفت

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال نوجوانان گفت: قبل از شیوع ویروس کرونا به چند تورنمنت بین‌المللی از جمله لهستان دعوت شدیم و قرار بود با ۲ تیم اروپایی و یک تیم آمریکای جنوبی بازی کنیم که متاسفانه این فرصت از دست رفت.

«حسین عبدی» امروز (دوشنبه) در حاشیه اردوی تیم فوتبال نوجوانان اظهار داشت: از هفته گذشته در حال پیگیری تمرینات هستیم و در نوبت امروز صبح به ریکاوری و تشریح وظایف هر بازیکن در زمین پرداختیم. تمرینات سختی در یک هفته اخیر داشتیم و فردا (سه‌شنبه) برخی از بازیکنان فقط در یک نوبت و برخی دیگر در ۲ نوبت تمرین خواهند کرد.

وی افزود: در هفته دوم این اردو سه دیدار تدارکاتی هم خواهیم داشت. امیدوارم بازیکنانم با علیرغم فشار تمرینی،  بازی منطقی از خود به نمایش بگذارند تا پایه‌گذاری مناسبی برای مسابقات رسمی باشد. هدف ما از حضور در تورنمنت حافظان سلامت این است که بازیکنان از شرایط مسابقه‌ای دور نباشند و بتوانند به هماهنگی بهتری برسند.

عبدی ادامه داد: قبل از شیوع ویروس کرونا به چند تورنمنت دعوت شده بودیم، از جمله تورنمنت لهستان و قرار بود با حضور ۲ تیم اروپایی و یک تیم آمریکای جنوبی بازی کنیم که متاسفانه این فرصت از دست رفت. ضمن اینکه برنامه‌های اردویی هم دچار تغییرات زیادی شد تا به نقطه زمانی فعلی رسیدیم.

وی افزود: مجموعه این موارد باعث شد که در چند ماه اخیر بین اردوها فاصله ایجاد شود و به همین دلیل از فدراسیون درخواست کردیم تا شرایطی ایجاد شود که بازیکنان زیاد از کمپ دور نباشند و هر یک هفته یا ۱۰ روز یکبار در اردو حاضر شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha